| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Böbrek Hastalığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

İyi Böbrek Detoks

Böbrekler birçok önemli işlevleri yerine getirir. Onlarkan toksinleri filtre , kırmızı kan hücreleri üretmek , kan basıncını düzenleyen hormonları serbest su ve elektrolit dengesini düzenler . Bazı gıdalar , otlar ve su ile detoksifikasyon sağlıklı bu organları tutmaya yardımcı olur . Üzüm ve Karpuzu

Çoğu meyveler , anti - oksidanlar içeren , ancak üzüm ve çilek içeriği özellikle zengindir. Üzüm potasyum önemli miktarda var , ve bu destek böbrek fonksiyonu yardımcı olur . Laktik ve ürik asit kurmak eğer taşlar oluşabilir . Üzümsistem dışına floş ürik asit yardımcı olur. Kızılcık ve yaban mersiniaynı işi yapmak . Kızılcık ayrıcaidrar yolu sağlıklı kalmak ve bakterileri ortadan kaldırır . Yaban mersinibağışıklık sistemini güçlendirmek .
Koyu Yeşil Sebzeler

Yeşil sebzeler , anti - oksidanlar açısından zengin olan veböbreklerde toksinleri , asitleri ve bakterileri temizlemek yardımcı olur . Ispanak, brokoli ve kuşkonmaz gibi sebzelerdeana kimyasal klorofil değildir . Böbreklerde gerekli vitamin ve mineraller artırılması iken onlara yeşil renk verir . Klorofil dedetoksifikasyon sürecini korumaya yardımcı olan kırmızı kan hücrelerinin üretimini arttırır .
Su

Su herhangi bir böbrek detoks programı için çok önemlidir . Su eksikliği taşolasılığını artırabilir . Herkes her gün su en az sekiz bardak su içmelisiniz . Zaten böbrek sorunları yaşıyorsanız olanlar 12 bardak bir gün en az içmelidir .
Otlar

Birçok otlar böbrekleri detoks yardımcı olur. Karahindiba ve ısırgan yapraklarıiyi bir çift vardır . Karahindiba doğal bir idrar söktürücü olduğu . Ayrıca detoks sırasında gerekli besinlerin çalışan vücudunuzun tutmak için vitamin ve minerallerin bol miktarda içerir . Yeşil sebzeler gibi ısırgan yaprakları kırmızı kan hücresi üretimini artırmak veböbrekler zencefil ve zerdeçal vardır temizlemeksystem.Two diğer otlar ürik asit temizlemek olan , klorofil içerir. Bu popüler pişirme otlar zararlı asitler ve bakterileri ortadan kaldırır . Fiber kolayca sindirilebilir ve yüksek
Diğer Gıdalar

Foods böbrek detoks için en iyisidir . Millet ve arpa büyük örnektir . Millet böbrekleri temizlemek için bol miktarda lif vardır ve mineral içeriği yüksektir . Arpa da böbrekleri temizler ve infections.Protein kimsenin diyetin gerekli bir parçasıdır idrar yolu tedavisinde kullanılan , ancak bazı türleri diğerlerine göre daha fazla böbrek gerginlik neden olur. Balık ve tofu hem protein yüksek kaliteli kaynaklar ve kolayca sindirilir . Et ürünleri ağır ve sindirimi kolay değildir , bu nedenle bu gıdalar idareli yenmelidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com