| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Böbrek Hastalığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nefrotik sendrom kanda düşük protein seviyeleri , yüksek kolesterol, idrarda aşırı protein ve sıvı tutma içeren belirtilerin grubudur

Sakatlık Nefrotik sendrom için talepler . Bu enfeksiyon, böbrek hastalığı, kanser , bağışıklık bozuklukları, diyabet ve lupus gibi şeyler bir dizi neden olabilir . Devre Dışı Bırakılması Is It Nasıl ?

Nefrotik sendrom kendisi genellikle çok devre dışı bırakma değildir . Normalde çalışan birinin engel yok - bütün bunlar , yüksek kan basıncı , ödem , sıvı retansiyonu nedeniyle kilo ve köpüklü idrar neden olur . Ancak, nefrotik sendroma nedenkoşulları bazı devre dışı olabilir .
Sosyal Güvenlik Engellilik Sigorta

Sosyal Güvenlik Engellilik Sigorta ( SSDI ) yapamaz insanlar için bir aylık kontrolü sağlar nedeniyle sakatlık ya da tıbbi durum için en az bir yıl süreyle çalışmak. Birisi nefrotik sendromuntemelinde SSDI için onaylanmış olacak olası olsa da, o lupus , böbrek hastalığı veya kanser gibi bir hastalık için neden SSDI alabilirsiniz .
Devlete Engellilik

Bazı eyaletler Kaliforniya, New York, New Jersey , Hawaii ve Rhode Island gibi sakatlık programları sunuyoruz . Programlar eyaletten eyalete değişir , ama onlar SSDI almak için yapmanız genel olarak , alıcılar , bir tam yıl için devre dışı bırakılması gerekmez .
Kısa Vadeli Sakatlık Sigortası

kısa süreli sakatlık sigorta poliçeleri hastalık veya sakatlık nedeniyle kısa bir süre için iş yapamaz insanlar için kapsama sağlamak . Kapsama politikasından politika değişir .

SSDI başvurmak için ,Sosyal Güvenlik Kurumu ile irtibata Engellilik için Dosyalama . Devlet sakatlık başvurmak için , sizin devletsakatlık departmanına başvurun . Kısa - süreli sakatlık sigortası karşı bir dava dosyası için, poliçe sahibi ile irtibata .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com