| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Böbrek Hastalığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Diyaliz Kulübüne katılın nasıl

Bir diyaliz kulüp onların tatil sırasında diyaliz arayan gezginler için bakım sunan bir sağlık tesisidir . Bugenel anlamda bir kulüp değildir. Diyaliz kulüpleri korkusu olmadan seyahat için diyaliz ile yaşayan insanlar etkinleştirin . Dünyada turizm tıbbi gruplar seyahat ederken diyalize almalıdır diyaliz hastaları için bakım sürekliliği sunmak için işbirliği var. Eğer sık ​​seyahat ya da bir diyaliz hasta özel hedef ilgilenen , bir diyaliz kulüp veya tıbbi merkez olsun mümkün rüya tatil gerçekleşmesi için yapabilirsiniz . Talimatlar evden herhangi bir mesafe seyahat planlarken 1 birincil bakım doktoru veya nefrolog Seek tavsiye


. Doktorunuz tedavi alabilirsiniz diyaliz kulüpleri veya tıbbi merkezleri hakkında bilgi sahibi olur . Doktorunuz da gideceğinizperiton diyaliz hemşire için reçete ve talimatlar sağlayacaktır . Bir diyaliz hastası olarak seyahat ederken planlama anahtarıdır .
2

seyahat hedef bulunan bir diyaliz kulüp veya tıp merkezi seçin . Seyahat tarihinden de önceden bilgi isteyin . Tamamlayın ve ekli belgeleri ile dilekçe . İstenilen diyaliz kulüp veya tıp merkezine bilgilerinizi göndermek için sağlık sigorta şirketi ve hekim ile koordine .
3

hedefinizediyaliz kulüp veya tıp merkezine bakım maliyetini doğrulayın . Ulusal Böbrek Vakfı'na göre , MedicareAmerika Birleşik Devletleri ve onun toprakları içinde tedavi masraflarının yüzde 80'ini ödeyecek . Siz veya ticari sağlık sigortası kuruluşukalan yüzde 20 kapsamalıdır . Medicaid kapsama genellikle ev durumuna sınırlıdır . Eğer ticari sigorta şirketi kapsama doğrulayan bir mektup almanız gerekebilir . Hedef tıbbi tedavi merkezi kapsama kendini doğrulamak için seçebilirsiniz . Tamamlanması için bu düzenlemeler için bol zaman verin. Evden ayrılmadan önce
4

sarf malzemesi ve tıbbi talimatlara düzenleyin. Güvenli bir yerde birlikte tüm tıbbi belgeleri tutun. Bazı düzenlemeler de sizin ayrılış tarihi öncesinde tamamlandı olun.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com