| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | artrit |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bazı insanlarhava ve sağlık arasında bir bağlantı olduğuna inanıyorum

o Rains Artrit Yardım Yolları . Birçok bile yağmayacak zaman kendi eklemlerde rahatsızlık söyler iddia . Çalışmalar barometrik basınç değişiklikleri olumsuz artrit olan etkileyebileceğini göstermektedir. Amarahatsızlığı gidermek için yapabileceğiniz şeyler vardır . Isı Terapisi

omuz ve kalça, sırt , boyun hedef bir el duş başlığı kullanan bir banyo ya da sıcak duş alın. Ağrı geçene kadar birkaç dakika boyuncaetkilenen bölgelerdeduş kafa tutmak . Esansiyel yağların sıcak bir banyo alarakkemikleri ısınmak , hem deeklemleri gevşeyebilir . Bir jakuzi artrit olanlar için idealdir. Dönen sıcak suları geçici olarak ağrı giderici , harika sonuçlar üretebilir . Isı terapisi başka bir formetkilenen bölgelerde bir ısıtma pedi ile oturup etmektir . Isı geçici olarak ağrıyı azaltmak için birçok artrit hastaları tarafından kullanılmaktadır .
Takviyeler ve Doğal Çözümler

gibi glukozamin ve kondroitin sülfat gibi takviyeleri alın . Glukozamin yeni kıkırdak büyümesini teşvik etmek için gösterilmiştir. Glukozamin ve kondroitin hem anti -inflamatuar sonuçlar üretmek için bilinen ve artrit bazı insanlar yardımcı olabilir . Over- the- counter veya reçeteli ilaçlar alarak başka alternatif bir kırmızı deniz yosunu olan aquamin olduğunu. Yosun , kalsiyum ve magnezyum doğal olarak yüksektir ve şişme ve iltihaplanmayı azaltmak için gösterilmiştir. Bazı artrit hastalarının günde tart vişne suyu , iki yemek kaşığı alarak kontrol altında rahatsızlık korumuştur yemin ederim . Ayrıcaaynı sonuçları elde etmek için her gün 10 bütün ekşi kiraz yiyebilirsiniz . Suyu birçok sağlık ve doğal gıda mağazalarında satın alınabilir .
Masaj

düzenli bir masaj var . Araştırmalar, düzenli masaj olanların daha rahat ve artrit ağrı ile ilişkili daha az kaygı var olduğunu göstermiştir . Masaj yüzyıllardır kronik ağrı tedavisinde kullanılmaktadır. Terapistler hala fibromiyalji , kronik yorgunluk sendromu , artrit ve diğer oto - immün hastalıkları olan kişiler için tedavi bu tür tavsiye .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com