| | Sağlığı ve Hastalıkları | kanser | prostat Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Düşük Benim PSA tutun nasıl

2016/9/6
kanserprostat bezi , olan salgıları besler ve nakliye sperm ceviz şeklinde bezinde var olduğunda PSA düzeyi , prostat spesifik antijen için ayakta yükselir . Yüksek PSA düzeyleri doğrudan kansere neden yok iken , kanıt önerir daha yüksek bir kanser riski içine daha yüksek PSA faktörler. Böylece, artıƒına eğilimli erkeklerin prostat kanserine yakalanma daha yatkın olabilir . Mümkün olduğunca PSA puan düşürülmesi iyi bir sağlık içinarayış içinde mantıklı . Talimatlar 1 likopen bakımından zengin gıdalar yiyin


. Araştırmalar bu tür domates gibi likopen hatta küçük miktarlarda , belirgin PSA düzeylerini düşürerek katkıda öneririz . Likopen açısından zengin yiyecekler domates , papaya , kayısı , pembe greyfurt ve karpuz yer alır .
2

alın düzenli PSA seviyesi test . Doktorunuz erken PSA - test ile kanser hücrelerini tespit ederse , o kontrol altında PSA düzeyleri almak için bir plan üzerinde karar verebilir . O prostat hücre büyümesini teşvikenzimini inhibe reçeteli ilaçlar yoluyla bu yapabilirsiniz .
3

keten tohumu ile desteklenmiş düşük yağlı diyet geçin. Bazı ön çalışmalar böyle bir beslenme planı düşük PSA puanları tutmak olduğunu göstermektedir . Eğerketen tohumu ya da değil, düşük yağlı diyet yemek dahil olsun prostat kanseririskini düşürmeye yardımcı görünüyor .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com