| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | kemik Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kemik Kanseri Belirtileri

En çok kemik kanserleri sarkom ,vücudun bağ dokuları benzer bir kanser vardır . Tabii ki, sizin kemiklerde büyüyenkanser göremiyorum , ama onun uyarı işaretlerini fark edebilirsiniz . Bu uyarı işaretleri belirtiler denir . Önemi

Kemik kanseri belirtileri osteosarkom , kondrosarkoma , tümörler ya da yumuşak doku sarkomlarınınEwing sarkomu ailesinin sizi uyarır . Bunlar kemik kanserinin en yaygın türleridir .
Türleri

kemik kanserien sık görülen belirti kemik ağrısıdır . Diğer belirtiler yorgunluk , kemik hassasiyet ve beklenmedik kilo kaybı include .
Tanı

kemik kanseri belirtileri ışığında , doktorlar tıbbi geçmişi hakkında soracaktır ve tanı testleri yapmak . Bu testler X - ışınları , kemik taramaları , CAT taramaları, MRI ve biyopsiler , veya küçük doku örnekleri yer alıyor .
Tedavi

Doktorlar belirtilerin özel bir tedavi reçete edecektir . Eğer kemik kanseri varsa , doktorlar genellikle cerrahi, kemoterapi , radyoterapi , kriyoterapi ya da bunların bir kombinasyonu öneriyoruz.
Uzman Insight

Ulusal Kanser Enstitüsü dikkat çekiyor Eğer kanser belirtileri varsa , mutlaka kemik kanseri yok . Bir doktor size belirtilerinnedenini belirlemek yardımcı olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com