| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | topluluk |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne Soğuk Tıp bir Diyabetik için Güvenli mi

? Göğüs HekimleriAmerican College ( ACCP ) tarafından Kuralları en çok over- the-counter öksürük ve soğuk algınlığı ilaçları etkisiz olabilir gösterir ve doktorlar 12 yaşın altındaki çocukların bu ilaçları yapmayız öneririz . Hala over- the-counter soğuk algınlığı ilaçlarıeczaneden boldur . Çoğu insan yan etkileri olmaksızınöngörülen dozdasoğuk algınlığı ilacı herhangi alabilir iken , şeker hastaları soğuk ilaç , bazı şeker içermiyor beri dikkatli olmak zorunda . Ancak, büyük bir pazara hitap etmek , ilaç şirketleri şeker hastaları için güvenli soğuk ilaç formülleri ile geldi . Benylin Yetişkin

Benylin Erişkin yanı sıra öksürük semptomları ilişkili hastalarda popülersoğuk tıp şekersiz ve alkolsüz versiyonu. Formül içinen yaygın madde dekstrometorfan . Dekstrometorfan ile
Robitussin - CF

Robitussin - CF soğuk ve öksürük kontrol etmenize yardımcı olur . Bu şekersiz ve güvenle diyabetik hastalar tarafından da kullanılabilir.
Scot - Tussin

Scot - Tussin ürünleri
Diyabetik ürünler bir ilk idi şekersiz ve alkolsüz soğuk algınlığı ve öksürük ilaçları hattı. Bunlar şeker hastaları için güvenlidir.
Ekinezya Birleşmeleri

sigortalayın adında bir şirket Ekinezya kombinasyonları doğal soğuk algınlığı ilacı yapar . Bu şekersiz bir ürün olduğunu ve soğuk algınlığı ve öksürük olur . Ancak, onlar üzerinde olabilecek herhangi bir ilaç etkileşimleri vardır sağlamak için bir ilaç almak diyabet hep .
Şeker-Alerjik Öksürük bir doktora bildirmelidir ve Soğuk
< Damlalar p> şekersiz öksürük ve soğuk algınlığı olduğundaboğaz yatıştırmaya yardımcı soğuk damlaların çok sayıda bulunmaktadır . Bu mağazaların çoğunda mevcuttur .
Flu Shot

doktorlar tarafından reçeteiyi soğuk algınlığı ve grip tedavisi kış veya sonbahar sonundabaşındagrip vurulur . Size alabilirsiniz herhangi bir soğuk algınlığı ve gripyoğunluğunu azaltmaya yardımcı olur , ve diyabetik hastalar için güvenlidir .
Düzenli Mucinex

Düzenli Mucinex şeker hastaları için kabul edilebilir ama dekonjestan sürümü de şeker düzeyi ve kan basıncında ani bir artış neden olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com