| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sınırlama ve asbest azaltım bu tehlikeli mineral kendinizi korumak içinen güvenli yolu vardır

Asbest Kaldırma sonra Binanın Stay Out nasıl Uzun . Yakın zamanda temizlenir binanın dışında tutmak için zaman belirli bir uzunluğu var olmasa da , buazaltım tamamlandıktan sonra birkaç prosedürleri gözlemlemek için akıllıca olacaktır . Devlet lisanslı kaldırma ekibibölgeyi temizleyerek ve temizlik tamamlandığında ,Çevre Koruma Ajansı ( EPA )asbest tüm aktivitesini sürdürme önce alındığından emin olmak için bir unaffiliated müfettiş işe önerir. Asbest nedir ?

EPA olarak asbest tanımlar "doğal olarak yüksek mukavemetli, dokuma olmak içinyetenek , ve ısı direnci ve en kimyasallar ile lifli mineraller meydana gelen bir dizi verilenad . " Asbest birçok binada yangın geciktirici gibi modern zamanlara antik Mısır'dan kullanılan iken , o zamandan beri mezotelyoma ve akciğer kanseri gibi yıkıcı sağlık sorunları bir dizi neden olduğu kanıtlanmıştır . Bazı yasal kalmalarına rağmenhükümet , asbest birçok formları yasakladı . Çünkü asbestolasılığını sonunda bir kez inhaleakciğer ve diğer iç organları gözyaşı ve yara mikroskobik lifler serbest , ayrıştırmak için hasarlı ya .


asbest kaldırma Nasıl güçlü bireyler amyantların kendilerini taahhüt yokEPA tarafından tavsiye edilir . EPA web sitesi ve bağımsız bir bilgi kaynağı , Asbestos.net Hem federal ve devlet lisanslı amyantların şirketleri ve laboratuarları listelerini içerir. Bu bireylerinihtiyacını değerlendirmek ve daha sonraçalışmaları yürütmek üzere bir değerleme ve unaffiliated sökücü işe önerilir . Liflerin çevreleme iyi bir plastik muşamba ile tüm duvarlar , kapılar , zemin ve tavan kaplama ve güvence gerçekleştirilir koli bandı ile . Plastik levha ve asbest kendisikaldırma işlemi sırasında ıslak kalması gerektiğini , bu nedenle havadaki olmak için çok ağır olacaktır . Asbest kazınır ve kaldırıldıktan sonra , o , sızdırmaz plastik torbalar içine yerleştirilmiş mühürlü , üzerinde bantlanmış ve tehlikeli madde olarak etiketlenmiş olması gerekir . Asbest sadece devlet onaylı tesislerinde bertaraf edilebilir. Tüm asbest veplastik levhalar çıkarıldıktan sonra , koruyucu giysiler iyice temizlenmesi gerekir , vealan bir HEPA filtre kullanarak bir makine ile vakumlu olmalıdır . Bu filtre , çok bertarafı için kapalı bir plastik torba içinde bitmelidir . Yinelemek için , güçlü bireyler bu süreci tamamlamak kalmamasıdır teşvik edilmektedir . Kaldırılmasını

Asbest - abatement.comçıkarma aşamasından sonra başka denetlenmesine önerir
sonra boşluk veya bina kullanmak iade önce tüm asbest temizlendi sağlamak. Kaldırılması ve bu son kontrol arasındaki zamansüresi önemli değildir; asbest çıkarıldıktan sonra , yeniden girmek için güvenli olmalıdır . Azaltım başarılı olmuştur emin olmak için kontrol , kendi takdirine bağlıdır , ama kimse çok dikkatli olamaz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com