| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Genel Cerrah Rolü

Amerika Birleşik DevletleriBaşkanı tarafından atanan ,genel cerrah sigara bırakma Amerika ' in doktoru " sunan tavsiyem , obezite , AIDS önleme ve konuşmaları aracılığıyla diğer kamu sağlığı sorunları bir ev sahibi, haberler konferanslar , kongre tanıklık ve resmi raporlar , " Politifact.com raporlar. Oülkenin ' s sağlık ilkeler ve öncelikler içinstandart ayarlar . Tarih

Dr John Woodworth , 1871 yılındailk denetlenmesi cerrah olarak atandı. Onun rolü hasta ve yaralı tüccar denizcilere sağlık hizmeti sunmak içinABD Deniz Hastanesi Hizmet uygulanmasına nezaret dahil. ABD Deniz Hastanesi Hizmet bugün ' sselefi ABD Kamu Sağlığı Servisi .
Haberleşme

iletişim genelcerrahınbirincil rolü olduğunu uygun çözünürlükteulus ve tavsiyede için önemli tıbbi bulgular . Eski Genel Cerrah David Satcher ,ofismevcut en iyi bilime dayalıAmerikan halkı ile iletişim kurmak için doğrudan sorumluluğu olanGenel Cerrah ’ Ofisi hakkında değişmedi ne " 1873 yılında kurulduğu günden bu yana gelişti , ancak söyledi ve halk sağlığı acil yanıt için sorumluluk. "
Liderlik

genel cerrahABD'nin6.500 üyesi görevlendirilen Kolorduişlemleri denetler Bu tür Ulusal Sağlık Enstitüleri olarak Halk Sağlığı Servisi . Cerrah GenelOfisi ,kolordu için standartlar belirleyen önemli idari sorumlulukları vardır veekibi ' s kukla olarak hizmet vermektedir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]