| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Neden Belediye Su Arıtma Tesisleri Su Purify ve damıtarak kullanın musunuz

? Damıtma su nedeniyle yüksek enerji kullanımı, yüksek maliyet vesüreç içinde boşa sumiktarı kamu su tedavi seçeneklerilistesinde alt sıralarda yer almaktadır . Suyun yaklaşık 5 galon tedavi edilen her iki israf edilmektedir. Uzun bir süre boyunca damıtılmış su içmek de sağlık sorunlarına yol açabilir . Distilasyon Süreci

kaynar vebuhar geri suya yoğunlaşmasına izin vererek oluşturulan Damıtılmış su , etkili iyi hem de kötü su her şeyi , yüzde 99'u kaldırır . Herhangi bir mineral içermediği için öncelikle endüstriyel ortamlarda kullanılan , saf su donanımları zarar vermez .
Yumuşak Çözücü

Saf su , deiyonize su gibi , bilinen da yumuşak bir çözücü olarak kullanılmıştır. Çünkü iyonlarının eksikliğine , damıtılmış su, çözünebilir veya emilebilir malzemeler ile temas ettiğinde iyon yeniden çalışır. Hava ile temas , busu yüksek asitli olmasına neden ,suya karbondioksit iyonlarını çeker .
Su

Distilasyon atıklar fazla su içmek o davranır daha . Yerleşim bir su iyileştirme Başka uygun maliyetli bir yöntem olup, distile içme suyu herhangi bir sağlık yararları sağlar . Hava ile temas halinde , su , insan tüketimi için sağlıklı değildir , böylece asitli hale geldiğinde, karbon dioksitin çekimden dolayı , insan tüketimi için gerekli Minerals damıtılmış su eksik ve vardır . Insan tüketimi için su bir 7.4 pH durumu gerektirir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com