| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hazmat Ulaşım Prosedürler

tehlikeli maddeleri taşıma büyük dikkat ve uzmanlık gerektirir ve herhangi bir küçük yanlış adım büyük ölçekli kontaminasyona neden olabilir . ABD hükümetinin bütün bir bölümü eyalet hükümetleri ile birlikte tehlikeli maddetaşımacılığı , denetler ve takip etmek tehlikeli maddelerin tüm nakliyecileri için sıkı bir usul kuralı belirler . İzin ve Lisans

tehlikeli maddelerin herhangi bir ulaşımUlaştırma Boru Hattı ABD ve Tehlikeli Madde Güvenlik İdaresi ( PHMSA ) dan kapsamlı denetimi ve lisans gerektirir . İlk düzenleme , tehlikeli malzemeleri taşımak için planlama herkes kendi ilgili devlet ile bir lisans için başvuruda gerektirir . Devlet arka plan kontrolleri ve istihdam yorumlar gereklifederal düzeyde , içinlisans alır . Bu malzeme her yerde alınabilir önce ,federal yetkililer bunun üzerine kapalı oturum açmanız gerekir . Bir araç yaprakları önce ,federal yetkililer emin tüm malzeme güvenli bir şekilde yüklendi vearaçgörevi işleyebilir yapmak için bir denetim gerçekleştirmek içinhakkına sahiptir .
Hazmat Eğitim
Herkes Hazmat eğitimi , bazı işverenler aracılığıyla sunulan veya tehlikeli malzemelerin emniyetli taşıma için tümülke çapında öğretilen bir sertifika almak için federal yasa tarafından gerekli . PHMSA tehlikeli maddetaşımacılığının önceden altı ay çalışanlarını eğitmek taşıma planları herhangi bir şirket gerektirir . Güvenlik ve Acil Durum Müdahale Eğitimi Merkezi göre , tehlikeli madde sınıfları beş gün çalıştırmak ve yaklaşık 1600 $ maliyet. PHMSA çalışanlar Hazmat sertifikalı .
Kara veya Hava

Reçeteli prosedürleri bileşiklerhava yoluyla aktarılıyor bağlı olarak farklılık almak işverenler için eğitim hibe sağlar veyayere . Karayolu ile tehlikeli madde taşıyan araçlar açıkça içinde ne hakkında uyarılar ilearaç pankart gerekir . PHMSA ayrıcasürücü başlamadan önce planlanmış bir rota üzerinde anlaşma gerektirir . PHMSA hava, nükleer güç veya tıbbi X - ışınları için kullanılan bileşenler olarak iyonizan radyasyon yayan öğeleri taşıma teşvik . Gibi
Kargo Tehlikeli Maddeler

Kargo şirketleri United Parcel Service nakliyatçılar tüm federal düzenlemeler ve diğer bazı prosedürlere uyması gerekmektedir gerektirir . UPS , örneğin , yasal bir sözleşme Tüm tehlikeli malzemelerin işlemleri için hazırlanacak gerektirir ve sadece tek bir pakette üç kimyasal uyumlu elemanlarını tanır .
Sonuçları

herkes takip etmiyor tehlikeli maddelerin taşınması için devlet gereksinimleri şekillerde bir dizi cezalandırılır. PHMSA göre ,ABD hükümetiyolculuk bir güvenlik tehlikesi veyadoğru prosedürleri takip edilmezmalzeme hareket eden kişiler yaratacak hissediyor eğer malzemelerin taşınmasını engellemek için dava açabilir . Federal Tehlikeli Madde Taşıma Kanunu herhangi bir kısmını ihlal Herkes ihlal her düzenleme için para cezasına tabi olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com