| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Farklı pigmentlerin ve ayrı ayrı farklı üsleri vardır bir grup ileaynı tabana sahip bir grup :

Dövme Mürekkep bilgiler dövme mürekkebi genel olarak iki gruba ayrılmıştır . Dövme sanatçıları yeni renkler üretmek için karıştırmak içinilk grup kolaydır . İkinci grup daha cesur ve canlı renkler üretiyor . Mürekkepler su bazlı ya da alkol ya vardır . Bir dövme alırken, bu , onlar seçmekmarkalar hakkında dövme sanatçısı ile konuşmak bu markalar tarafından kullanılanmalzemeler araştırma ve cilt alerjenlerin bir geçmişi varsa, bir hipoalerjenik mürekkep seçmek için önemlidir . . Dövme Sanatçılar ve MürekkepKombinasyon

Hayır iki dövme sanatçıları birbirine benzemez ve her biri kendi bütçe ve kişisel sanatsal tarzınıza uygun mürekkep farklı markalar kullanabilir . Bu ne kullanmak mürekkep markaları hakkında dövme sanatçısı konuşmak önemlidir , ve mürekkepler kişiliği , iletişimi , kendi çalışma alanınıntemizlik ve onların seçtikleri arasındakidoğru eşleşme bulmak için bir kaç dövme sanatçıları denemek gerekli olabilir . Bu .
Mürekkep İlişkili

dövme arayanlar farkında olmalıdır mürekkep bazı markalar ile ilgili bir kaç riskleri vardır . Bu özellikle tüm beyaz dövme , ya da potansiyelsaf pigment mürekkepler grup birini kullanabilirsiniz dövmeler başka türlü isteyen insanlar içinböyledir . Için dışarı bakmak için tehlikeli maddeler antimon , arsenik , berilyum , kobalt , kurşun , kurşun bileşikleri , nikel ve selenyum vardır . Bu maddeler toplu olarak toksik metaller adlandırılır ve her kanserojen veya üreme bozukluklarına neden olabilir . Hayvan hakları savunucuları veya veganlar yalnızca bitkisel gliserin kullanmak Starbrite mürekkepler , kullanabilir ; Diğer tüm mürekkep markaları hayvan gliserinler kullanın. Dövme mürekkebi bir yiyecek veya içecek olarak sınıflandırılmış olmadığından , mürekkep şirketleri yasal olarak kendi ürünlerinde kullanmakmaddeler ifşa için gerekli değildir . Bunlar , ancak, herhangi bir toksik bileşenleri varsa kendi şirket web sitelerinde uyarıları göndermek zorundadır.
Hypo - alerjik Mürekkepleri

önceden edilmiş ise güzellik ürünlerinde herhangi pigmentler veya kimyasalların alerjik , sen dövme mürekkepleri ile sorun olabileceğini forewarned . Şirketler tarafından üretilen en mürekkepler şimdi hipo -alerjik olmasına rağmen , hiçbir mürekkep marka bir hipoalerjenik kırmızı mürekkep üretmek mümkün olmuştur . Kırmızıüç ana renklerden biri olduğu için , bunu kullanarak önlemek içintek yolu da hiç kullanmayan bir tasarım seçmek için . Dövme sanatçısı kendi paletinde renk sınırlı bir miktarda vardır ve bunları karıştırma dayanır sürece minnetle , turuncu ve mor , kırmızı mürekkep olmadan kullanılabilecek farklı pigmentlerdir.
Yarı - Kalıcı Mürekkep

nispeten yeni bir marka , Infinitink , bu yarı - kalıcı olduğunu iddia ediyor . Infinitink " P2E " adı verilen özel bir işlem ile oluşturulan daha az lazer tedavileri ile sonuçlanan , bir lazer ile üzerinden geçtiğinde , mürekkep daha kolay disperse olması için bu sağlar. Ancak, Infinitink başka bir renk ama siyah mevcut değildir .
UV Blacklight Mürekkep

UV blacklight mürekkep bir dövme elde etmek isteyen dövme arayanlar için bir seçenek olduğunu günlük koşullar ve bir UV blacklight altında sadece görünür görünmez .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com