| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kamu Sauna Nasıl Kullanılır

Kamu saunalar onları kullandık olmayan insanlar garip gelebilir . Onlar sadece terleme hızlandırmak için insanlar tarafından kullanılan ısıtmalı odalar veya yapılardır . Çoğu egzersiz merkezleri , çünkü kalori yakımını artırarak kan dolaşımını artırarak ve kas gerginliği giderici dahil olmak üzere olumlu etkileri saunalar ile donatılmıştır . Things You More Talimatları göster
Su
8 gram 1 su en az sekiz ons İçki ve yememekSandalet İki havlu
ihtiyacınız olacak sauna girmeden öncesaatte ağır bir yemek .
2

tüm takılarınızı çıkarın . Metalik takısıcağında cildinizi yakabilir ve saatler kırabilir . Eğer sauna girmeden önce gözlük veya kontakt lens çıkarmak . Gözlük sis ve rehber eritebilir .
3

hafif giysiler giyin . Sauna otururken Don bir mayo , havlu veya giysi size , terleme umursamıyorum . Eğer buhardan ziyade radyan ısı kullanan bir kızılötesi sauna , isenizkızılötesi ışınları bloke kalmamak , bir havlu önerilir . Her zaman bir saunada olmayan deri sandalet giymek . Deri sandalet zamanla sert ve kırılgan olacak , ve birliktesandalet tutansızdırmazlıkter ile eriyecektir . Size ter emmesaunada iken
4

oturmak için ikinci bir havlu getir . Yüksek oturma ve alçak oturma : En saunalar oturma iki seviyeleri var . Isı yükselir , çünküalt oturma soğuktur. Bu yeni başlayanlardüşük oturma seçmeniz tavsiye edilir .
5

onbeş dakika sonrasauna bırakın . Eğer ikinci bir oturum için girmek isterseniz , biraz su içmek ve girmeden önce on dakika bekleyin.
6

ter yıkayacaksaunada oturduktan sonra serin bir duş alın .
bir kamu sauna otururken 7 diğerlerini düşünün

. Sauna girerken en az bir havlu giyin. Eğer girerken ve çıkarken çıplak insanların bir eğilim fark kadar izin yok çıplaklık olduğunu varsayalım . Saunada ise diğerlerine bakıyorum , ve kendi kişisel alan umursamıyorum. Eğer birisiyle konuşmak isterseniz , yumuşaksaunasakin ruh saygı konuşuyoruz . Bazensauna kayalar üzerinde , su , ve sadece su dökmek için düşeni yapmak . Başkalarına bırakmayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com