| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | iş Güvenliği |

Sağlığı ve Hastalıkları

Deri Yangın Kask Güvenlik

deri yangın kaskı veya " leatherhead " hala kullanılabilir , ancak bu modern malzemeler gibiaynı güvenlik standartlarını karşılamak zorundadır . Tarih

deri yangın kaskı New York Jacobus Turck tarafından 1740 yılında tasarlanmıştı . Zamanla , üreticilerin alüminyum , fiberglas ve kompozit dışında kask yapılmış .
Standartları

( aksi deri ve ) Tüm kasklarUlusal Yangın Koruma Derneği ( NFPA karşılaması gerekir ) 1971 Yapısal için koruyucu Ensemble Standard ve Proximity İtfaiye darbeye direnç için tasarım ve performans kriterleri sıraladı ; elektrik telleri ile temasa ; yüksek ısı ve alev maruziyet ; ve ağırlık ve konfor .
İnşaat

deri klasik bir malzeme iken bugün üreticileri karşılamak için , ( Nomex iplik ve çene askıları dahil ) modern malzemeler kullanın güvenlik standartları .
Bakımı

Deri yumuşatmak ve kompozitler yapamam şekilde düşürebilir. Phenix Yangın Kask kuvvetle onun deri kask temizlemek için hidrokarbonların kullanılmasına karşı uyardı ve bir itfaiyeci önerilen boyalar dışında başka bir şey ilekask repaints eğer onun garantiyi geçersiz kılar .

Giyin bir deri kaskgüvenlik genellikle çatlak ve yanık dikiş tarafından tehlikeye düşer .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com