| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir çocuk veya bir yetişkin olsanız, bisiklet zaman kask takmak gerekir

Nasıl Bir Bisiklet Kask seçiniz. Hatta küçük bir düşüş ciddi baş yaralanmalarına neden olabilir . " Tıbbi araştırma bisiklet kaskları bisikletçiler ' kafa yaralanmaları yüzde 85 önleyebilirsiniz gösteriyor , "Bisiklet Kask Güvenlik Enstitüsü diyor . , Garip tasarımları ile pek çok kask mevcuttur ve bazı nasıl sizin için en iyi olan bir bisiklet kaskı seçmek için ? Talimatlar 1

uyum ile başlayın
. İyi bir uyum geri itilir değil kafasına seviyede olmalıdır. Kask çevresindeki tümyol dokunma ve rahat ama rahat olmamalıdır . Herhangi bir yöne itti eğer arka , yan yana ve ön birden fazla inç hareket etmemelidir. Geniş ve güçlü kayışlar için bakmak, ama görüşünüzü engelleyebilir askıları kaçının. Tespit güvenli olmalıdır. Kask sarılı olduğu zaman, çıkarmak mümkün olmalıdır . Kafanda için çalışan birini bulmadan önce farklı olanları denemek zorunda kalabilirsiniz . Bazı kask bile at kuyruğu bağlantı noktaları var .
2

tasarım bakın . Kuyruk sonbahardakask knock off çünkü" Aero " kask kaçının. Pürüzsüz bir kabuk arayın . Orada daha az bir koruma var , ama bazı delikleri serinlik için gerekli olduğundan çok delikleri kaçının. Kaskınön ve ter kontrolü için bir bantta geniş havalandırma arayın . Beyaz ya da belirgindir parlak bir renk birini seçin .
3

standartları bilir . Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü veyaSnell Memorial Foundation açılımıCPSCABD Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu duruyor sticker , ANSI veya arayın .
4

derecelendirme bilin . Consumer Reports ' Ağustos 2007 değerlendirmesi Bell Citi , Bell Eğimli , Aurora yetişkin kask uzmanlaşmış ve Bell Boomerang yürümeye başlayan kask darbe emilimi içinyüksek attı göstermektedir . Bell Citi ve Bell Eğimli yetişkin modeller ve Schwinn Intercept gençlik modeli Consumer Reports ' Best Buys için aday .
5

kask satın almak için nerede göz atın. Kask Hedef ve Walmart yaklaşık $ 20 başlayan satın alınabilir . İsterseniz bilgili birisi , düzgünkask sığacak yardımcı bisiklet mağazaları ve spor merkezleri, yerel kontrol etmek . Eğer bir bisiklet kaskı giymek için asla çok yaşlı ya da çok gençsin , unutmayın.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com