| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Uçaktan Kargo Mıknatıslar için düzenlemeler

0.159 A /m veya daha büyük ve 2.1 m veya daha fazla bir mesafe ölçülebilir etkili olanlar bir manyetik alan gücü ile Mıknatıslar , onların potansiyel içinFAA ve IATA tarafından tehlikeli madde olarak sınıflandırılır gemide araçların bir uçak ile müdahale . Onların durumu göz önüne alındığında , manyetik malzemeler , tehlikeli mallarınkullanımı konusunda eğitim almış ve korumuştur olanlar tarafından ele alınması gerekmektedir . Magnetronlar

Magnetronlar ısı çıkış oluşturmak için elektrik ve manyetik akımları kullanan cihazlardır . Hava sevkiyat için paketlenmiş zaman bireysel birimlerinpolarite birbirlerine karşı , böylece manyetronlar paketlenmiş olmalıdır. Paketleme Bu yöntem geçiciuçağın aletleri ile müdahalecihazı önlenmesi ,cihazlarınmanyetik alanları iptal edecektir .
Daimi Mıknatıslar

Daimi mıknatıslar yapılır çevresel değişikliklerin veya manuel müdahale ile demagnetized sürece kendi manyetik alanları korumak malzemeler. Hava yoluyla taşıma için kalıcı mıknatıslar ambalaj zaman , kaleci çubuklar yüklü olmalıdır . Bu çubuklar etkilenen dış metal önlenmesi ,manyetik devreyi tamamlamak için bir daimi mıknatısın kutupları etrafına yerleştirilir.
Manyetik Alan Gücü

Kalıcı mıknatıslar hava tarafından gemi paketlenmiş 0.418 A /m aşan bir manyetik alana sahip olamaz . Bu alet operasyonlarında önemli rahatsızlıklara neden olur Bu gücün manyetik alan ne olursa olsun, kaleci çubukları veya diğer önlemlere kullanımının , uçaklarda, depolama için güvenli olarak kabul edilir. Güçlü bir mıknatısarıza potansiyeli arasında en çok dikkat çekenuçakları tehdit manyetik pusula sapma , yolcu ve kargo içinpotansiyel var.
Compass Saptırma

Kalıcı mıknatıslar fazla 2 derecelik manyetik bir pusula sapmasını üretemez . Büyükşehir girişim uzakta ders sürüş veya optimum yönden gelen onun off almak yeteneğini ya da arazi inhibe , bir uçağın pusula tehlikeli arızaları üretebilir . Uçağın operasyonlarında Bu farklar, yolcu ve diğer yakın kişilerinhayatlarını tehlikeye , bir çökmesine nedenyüksek bir potansiyele sahiptir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com