| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Alkol Uyum Eğitimi

Alkol uyum eğitim programlarıOklahoma Restoran Derneği"Alkol Uyum Eğitimi " göre , hizmet , sorumlu pazarlama teşvik ve alkollü içeceklerin tüketimi. Bu tür programlar , alkollü içecek tüketentehlikeleri bilincini artırmak nasıl , müşterileri ile anlaşma yasal yükümlülüklerini alkol hizmet kuruluşlarını bilgilendirmek ve reşit olmayan gençlerin alkol satan ortadan kaldırmak için restoran çalışanları öğretmek . Alkol uyum da diğertoplu taşıma sektöründe çalışanların ve onların yolcuları ile birlikte , havayolu , tren , otobüs ve metro çalışanlarınıngüvenliğini sağlar . Server Eğitimi

Sunucu eğitimi , müşteri sarhoş olduğunu belirtilerini tanımak yanlış kimlikleri tanımak , alkolsatışı ve tüketimine ilişkin devlet hukuku uygulamak ve müşterinin güvenliği için endişe ifade etmek için nasıl restoran çalışanları öğretirOklahoma diyor Restaurant Association sitesi . Bu atölyeler birisiRestoran ayrıldıktan sonra kazaya nedenolay sorumluluktan binalarını korumak .
Supervisor Eğitim

Denetçisi eğitimi alkol içermeyen bir yöneticinin personel tutmak odaklanır . Atölyeler , " Müfettişlerin ' 60/60 başlıklımaddeye göre ,etkisi altında ve nasıl bu çalışanların yüzleşmek gibi görünen çalışanların nasıl işleneceğini zehirlenme , tanımak için nasıl bir madde bağımlılığı önleme programı ve politikası , yürütmek ve uygulamak için nasıl ele Buckley Productions sitesinin Eğitim Programı " . Bu tür programlar bile bir içki iş performansını nasıl etkileyebileceğini göstermektedir .
Anasayfa Eğitim Programı

Diğer şirketlerinin kuruluş sahipleri içininternet üzerinden ulusal bir eğitim programı sunan kim Yasal Uygunluk Hizmetleri A.Ş. web sitesi" On -Line eğitim " sayfasına göre , bir eğitim programı sınırsız erişim istiyor . Bu tür online eğitim , kimlikleri soran sarhoş bir müşteri karşısına , sorumlu alkol hizmet veren , düzgün bir kuruluşu yönetmek ve yasadışı veya aşırı içme caydırmak için işyerindegerekli tabela gösterilmesini içerir . Elbette , hattasonunda kapsamlı bir sınavı içerir.
Ulaşım Uzmanlarına
Eğitim

ABD'nin sayfasında" Uyuşturucu ve Alkol Politikası ve Uyum Bürosu " na göre Ulaştırma ( DOT ) Bakanlığı web sitesi , 1991Omnibus Ulaştırma Çalışan Testi Yasasıtaşımacılık alanında havayolu çalışanları , kamyon sürücüleri , tren ve metro operatörleri ve diğerleri için uyuşturucu ve alkol testi gerektirir . Buna ek olarak , DOTtestleri yapmak için kurallar ve prosedürler yayınlamaktadır .
Uyum

Çekler A uyum çek göre , küçüklere alkol satmak kuruluşları tanımlayan bir yöntemdir Minnesota webÜniversitesi'nde , " Uyum Çekler " başlıklı bir makale . Bu tür işlemlerde, bir kolluk görevlisi , bir bar ya da marketten alkol satın almak için küçük bir girişimi olarak bekler . Satın alma başarılı olursa ,memurtesis bir alıntıyı verir . Belirli bir alan görev ve kolluk kuvvetleri , yerel yönetmeliklere uygulamak tür kontroller , küçüklere alkol satışı yasal tehlikeleri yerel kuruluşlar uyarmak .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com