| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hareketli bir çöp tenekesinin yeterince kolay gelebilir yokuş yukarı , ama sizin durumunuza bağlı olarak oldukça zor olabilir

Nasıl Çöp yokuş yukarı miyim taşı . Veyaçöp teneke jantlar yokuş yukarı sürüklemek zorunda değildir -tepenin dik ve çöp tenekesi ağır ise, bu özellikle doğrudur . Eğer çekin veya yokuş yukarı itmeye çalıştım ama emin varsa - veya güvensiz hissediyorum - yokuş yukarı alarak hakkında , başka bir yöntem deneyin . Sen
Daha Talimatını Göster
kamyonetin
Yükleme rampası ( isteğe bağlı )
nakliyecilerinkinden dolly ( isteğe bağlı ) ihtiyacınız olacak şeylerkamyonet 1

Park civarındaki düz bir yüzey vekuyruk kapısı açık . Eğer yapabilirsen ,çöp - can pick up vekamyonetin arkasına yerleştirin . Çöp konteyner Eğer kaldırma ile rahat daha ağır ise , yaralanma riski yoktur .
2

Yeri rampalarkamyonunsırtına . Rampalarınaltyere oturup ise bu rampalarınönbagaj kapağınınarkasında oturacak. Çöp- can tekerlekleri varsa ,rampaları yukarı sürükleyin; değilse ,çöp - can altına dolly koyun ve yukarı kaldırın . Çöp - can sizden uzağa bakacak ,kamyonetarkasına almak vearkasınadolly çekin. Çöp - can çok ağır ise,arkasınadolly itmek için ekstra bir kişi gerekir .
3

kamyonsürücü tarafındaki kapıyı açın. Kamyon üzerinde iç ve güç oturun. Eğerkamyonetinarkasından dışarı çöp -can atmayın çok yavaştepeye sürün. Bir kez yokuş yukarı ,kamyon kapatın vekuyruk kapısı açık . Bagaj kapağının arkasındakirampalar oturmak veçöp altınadolly yerleştirin . Çok yavaş ,yükleme rampaları üstündedolly itin ve yavaşçarampaları boyunca itin . Eğer dolly yoluylatepede tercih veçöp altındandolly çekin yerdeçöp -can yerleştirin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com