| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Elektrik Tekerlekli Sandalyeler tamir için nasıl

Bir elektrikli tekerlekli sandalyeengelliler için önemli bir araçtır . Bir manuel tekerlekli sandalye aksine , bir elektrikli tekerlekli sandalyesert engelli herkese yardımcı olabilir parçaları motorlu gelmiştir. Çünkü onların gerekliliği ve önemi , rutin bakım ve onarım gerekli şekilde elektrikli tekerlekli sandalye sahipleri yüksek bir yaşam kalitesini koruyabilirsiniz. Bir elektrikli tekerlekli sandalye arıza başladığında hemen kontrol etmek için parça vardır . Sen Kumaş el kitabı
Yedek pili
Anahtarı
Tekerlek pompa
Pil şarj
ihtiyaç vardır Daha Talimatları
1 p> kuru bir yer için tekerlekli sandalyeyi hareket ettirin ve temiz bir bezletekerlekli sandalye aşağı silin . Bu, tüm toz, kir veya nemsandalyeden kaldırılır sağlar . Herhangi bir nesne ya da elektrik sinyalleri engelleyen nesneleri kaldırmak olabilir bu adım ,tekerlekli sandalye ilesorunları tamir yardımcı olabilir .Pil tamamen şarj veya ölü ise
2.

bakın . Bir elektrikli tekerlekli sandalye Piller küçük motorlar bulundu olanlar benzer . Bu piller dış kabloları ile şarj edilebilir , ancak fazla mesai onların gücünü kaybeder . Ara sıra yedek pil elektrikli tekerlekli sandalye ile gerekli nedenle her zaman bir yedek batarya hazır .
3

sandalyenin direksiyon kontrolleri ve tekerlekleri test edin. Fiziksel sıkışmalarıkol dayama yakıntekerlekler veyadireksiyon kontrolleri ile oluşabilir . Tümanahtarları taşıyabilirsiniz eğer çift kontrol görmek vetekerlekler her yöne hareket edebilir . Jantlar, hava eksikliği onlara daha fazla hava eklemek için bir tekerlek pompası kullanın .
4.

sandalyenin tümsomun ve cıvata sağlam olduğundan emin olun gibi görünüyor eğer . Herhangi bir cıvata gevşek görünüyor, bir anahtar ilesomunları sıkın .
5

tekerlekli sandalyeprogramlamayı kontrol edin. Yüksek uç elektrikli tekerlekli sandalyesahibi kalitesini en üst düzeye çıkarmak için yüklü bilgisayar yazılımı var . Elektrikli tekerlekli sandalyenin performans özelliklerini değiştiren bir bilgisayar arıza veya aksaklık olabilir . Daha ayrıntılı bilgi için lütfen kullanım kılavuzuna başvurun .
6.

tekerlekli sandalyeye genelinde herhangi maruz kablolama bak . Hava veelementlere maruz aşınma ve elektrik bağlantıları da gözyaşı , zor bilgisayar veya elektrik sinyallerisandalyenin parçaları ulaşmak için yapıyor olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com