| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Çevre Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hava Kirliliği Sorunları azaltmak için nasıl

Hava kirliliği sorunları hepimiz endişe gereken bir şey vardır . Eğer olabilir ya da bizim kendi küçük şekilde tüm yardım olabilir bilmiyor olabilir . Hava kirliliğine karşıstandında birleşik kez biz önemli bir fark yaratabilir . Bazı rahatsızlık neden olabilir , ama bu temiz hava için ödemek için küçük bir fiyat . Talimatlarıhavakalitesi biz konularda nefes olduğunu anlamak gerekir hava kirliliği sorunları ile yardımcı olmak için 1


. Eğer çocuklar varsa , tüm sonra , o zaman bir gün büyük çocuklar olabilir ve sadece onlar için kötü olacaktır . Yani , size düşeni yapın ve en kısa sürede olabildiğince bunu yapacak zihninizi telafi etmek gerekir .

Geri dönüşüm hava kirliliğini azaltmak için harika bir yoldur . Bunun yerine her şey uzakta atma onu yeniden yollar bulmak . Bölgenizdegeri dönüşüm programları ve merkezleri kontrol ve yer almak . Bazı yerlerde küçük para ödülleri vermek beri bile , birkaç dolar yapmak olabilir . Bugün yoğun alın ve geri dönüştürün.
2

Fuarlar duman elektrik biri için gaz çim biçme makinesine atma . Ya da egzersiz sağlayaneski moda itme biçme biri olsun . Insanların kullanıyorsanızgaz çim biçme makineleri Bazı bebek duman canavar gibidir . Bu hava kirliliği sorunları azaltmaya yardımcı olmak için kolay bir yoldur

bir arkadaşı ile Ride ya da toplu taşıma almak . ; daha az araçdaha koşturup . Herzaman bir şans yürüyüş almak yerine veya sürüş bir bisiklete binmek . Gibimağaza , banka , temizleyiciler vb Oh gibi bir yolculuk tüm getir götür işlerini yapmak ve bunun yerine bir gaz obur daha iyi mpg alır bir araç sürücüsü .
3

zehirli kimyasalların kurtulun evde . Yerine bir püskürtücü bir fırça kullanın boyarken var toksik olmayan ev ürünleri bol bu gün seçim içinpiyasada bulunmaktadır ve . Bunlar çok az çaba ile hava kirliliği sorunları azaltmaya yardımcı olabilecek bir kaç yolu vardır. Eğer enerji kullanımını azaltmak ona yaparken


. Eğer kirlilik sorunları yardımcı olmak için yapabileceğiniz çok küçük şeyler vardır . Örneğin, iyi izole ve pencere ve kapılarda hava kaçaklarını mühür , enerji tasarruflu aletleri kullanmak ve Kullanılmadığı zaman onları çıkarın , kışın ve A /C ısı tutmak .
4

Bitki ağaçlar ve sağlıklı olanağaçları korumak . Ağaçlar hava kirliliği sorunları azaltır . Bunlar , oksijen üreten yaz aylarında gölge veren ve böylece bizi enerji verimli olmasına yardımcı olmaktadır , kışın soğuk rüzgarları engelleyerek bunu .

Son olarak , orada size yardımcı olabilecek birçok yolu vardır , ancak bu kısa liste olacak biliyorum başlamak . Yani, bugün gecikme ve kendinize düşeni yapmıyoruz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com