| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Çevre Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Su Kalitesi İzleme ProsedürleriAmaçları

Su kalitesi izleme işlemleri güvenli ve sağlıklı yerel halkları tutmak için tasarlanmıştır . Birçok kent yönetimleri kirletici seviyelerini izlemek ve su ile ilgili konularda bir dizi çözümler belirlemek için su kalitesi izleme kullanın. İyi izleme prosedürlerikimyasalların suyadoz ve genel su kalitesinin artırılması değişiklikler için planı yardımcı olur. Birçok şehir son zamanlarda etkili su arıtma sistemi ile birlikte iyi - finanse edilen su - izleme kurulununönemini gördük . Prosedürlerin izlenmesikalitesinin arttırılması birden fazla cephede bir şehre faydalar getirebilir . Kirleticileri azaltmak

Su kalitesi izleme , yerel sanayi ve atık sitelerden kirletici seviyelerini azaltmak için birçok ilde tarafından yerine konur . Kirleticileri tutarakçevreleyen topluluklarınsağlık ve ekonomi için önemlidir . Prosedürleri İzleme kirleticileri belirlemek yardımcı olmak ve onların kaynağına onları izleyebilirsiniz . Su kalitesi bir toplumunen incelenmektedir yönlerinden biri olabilir ve bir şehir yönetiminin neredeyse her yönüyle etkileyebilir . Düşük su kalitesi şehir vergisi hibe azalmalara bağlantılı olmuştur , ticari, endüstriyel ve konut sektörlerinin kaybı ve nüfus sağlığını azalmıştır .
Sağlığını artırmak

Birçok şehir artırmak nitratizin miktarda azaltarak onların göl ve kollarındaki su kalitesi yerli sanayi tarafındansuya tanıttı . Birçok şehir ve kamu kuruluşlarısuyu kirleten sanayi inceltme başladı . Genel su, sağlık artırılması sucul yaşam ve deniz faaliyetleri için önemlidir . Bozulmamış su koşulları tutulmasıhalkın sağlığını artırmak ve turizmi çekebilecek .
Monitör İçerik

Su kalitesi izleme prosedürleri arttıkça su kaynakları taramak için kullanılıyorsa veya birçok bileşiklerde azalır. Suyun bir bileşim kimyasal ve ne çok onları , sorunların giderilmesi için uygulanır belirler. PH ve organik bileşimindeki değişiklikler , yerel sanayi ve ticaret etkileyebilir . Birçok şehir de yine , kimyasal tedavi gerektiren , onların su kaynağı yosunlarının , ile ilgilenmek zorundadır . Yosun çiçek nitrat seviyelerini arttıraraksu kalitesini azaltabilir . Ayrıca ilaçların yüksek seviyelerde aramak ve bunları azaltmak için önlemler almaya ajanları izlenmesi için önemlidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com