| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Çevre Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kürek Motor Yağı için Kum Tipi

bir araba üzerinde çalışma pis bir iş olduğunu ve bazen araçlar veya konteynerler ellerini dışarı kayma olabilir . Bazı motor yağı dökülüp bir ağrı olabilir , ancak çevresinde bazı kum veya kum gibi malzemeler varsa , temizleme bir esinti olmalı veyağ çevre dostu bir şekilde bertaraf edilebilir --- sadece bunu atmak yok çöp . Ogarajda dökülen petrolü temizleme , bir güçlük olabilir rağmen petrolü temizleme

Döküntüler bir çevresel felaket değildir . Tipik haliyle , bazı malzemeler daha etkili bir şekilde uygun bir depolama konteynerine transfer edilebilir böylece --- motor yağı absorbe --- veya en fazla yığın için kullanılır. Bu strateji aynı zamandapetrol kadar kümelenir vedeniz yatağına bunu lavaboya okyanus dökülmeleri bazen kullanılır .
Kum ve Yağ Temizleme

neredeyse olmasa da bazı diğer malzemeler gibi emici gibi , kum kürekle için kolay hale getirmek içinmotor yağı dışarı kümeleri oluşturmak için kullanılabilir . Kum etkilenen bölgeye tam kapsama sağlamak için yağın yanı sıra bazı ajitasyon emmek için zaman izin verilmesi gerekmektedir. Kum doymuş fazla ise yağ Havuzları halakum yığınınaltındaki oluşabilir .
Diğer Sandlike Malzemeler

iken kum işleri, diğer malzemelermotor yağı emen çok daha iyi bir iş yapmak. Talaş , örneğin , sıvı dökülmeleri emici çok iyidir . Kedi kumu da kullanılabilir . Onun iri taneleri kilden yapılmış ve hatta daha fazla emici güce sahip.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com