| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Açık Güvenlik |

Sağlığı ve Hastalıkları

Cildiniz içinSun kötü olduğunu

?Güneş günlük hayatın bir parçası olsa da , koruma olmadan uzun süre maruz kalmak vücut üzerinde zararlı etkilere yol açabilir . Için vegüneşe maruz karşı hem de çeşitli tartışmalar , ancak vardır . Güneş veya aşırı güneş yanığı pigmentasyon Sorunları

Günlük maruziyetciltte çiller ve yaşlılık lekeleri neden olabilir . Sizin ten rengi düzensiz ve hatta kösele bakacağız . Güneş yanığı da cilt üzerinde kalıcı yara izi bırakmak kabarcıklara neden olabilir .
Kırışıklıklar

güneş yaygın ışıkla yaşlanmanın olarak adlandırılır erken yaşlanma, neden olduğu gösterilmiştir . Cildinizin sağlam ve sıkı tutmakderidegüneş öldürmek kolajen hücrelerininultraviyole ışınları . Sonuçlar kırışıklıkların neden çatlaklar ve gevşeme vardır .
Kanser

Uzun süreli maruz kalma ve şiddetli güneş yanığı deri kanserine neden olabilir . Çoğu zaman, cilt kanseri bir güneş yanığı sonra görünür ve büyümeye, kaşıntı veya kanama anormal büyük çiller veya benler ile mevcut . Cilt kanseri de bronzlaşma salonları ile bağlantılı olmuştur .GüneşeGüneş

Ilımlı maruz
Faydalarıvücutta D vitaminimiktarını artırır . . D vitamini saç ve cilt sağlıklı hale getirir ve bağışıklık sistemini artırma ile soğuk algınlığı uzak tutar .
Önleme

Güneş güneş hasarı önlemek için gereklidir . Çoğu marka maksimum koruma için UVA ve UVB ışınlarına karşı korur güneş kremi yapmak . UVA ışınlarıyeryüzüne ulaşırgüneş ışınlarının yüzde 95'ini saymak , ancak UVB ışınları güçlüdür ve çoğu güneş yanığı için hesap , böylece her iki karşı koruyacak bir güneş koruyucu olması önemlidir . Şapka ve giyimyüz ve vücut korurken güneş gözlüğü ,gözleri korumak . Ayrıca , bir defada birden fazla sekiz saat boyuncagüneşte kalmak demektir ki , aşırı maruz kalmaktan kaçının .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com