| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kontrolü |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ağırlık Restorasyon Kabulüne

nasıl kaybettim kilo geri kazanmak duygusal sinir bozucu ve kabul etmek zor olabilir . Eğer gerçekten farklı gitmişti şeyler isteyen olduğunuzda " Ne oldu bana all right " , diyorsun sanki Kabul hissediyor . Eğer iç değişiklik değil, sadece dış olanları yapmaya hazır oluncaya kadar kapalıağırlığını tutmak mümkün olacak değiliz biliyoruz. Ağırlık restorasyon kabul ( ve ortadan kaldırma) içinilk adım koşulsuz sevgi ve kendinizi kabul etmektir . Tıpkı sizin gibi . Talimatlar 1

tür Kendinize olun
. Eleştirmek ve kusurları işaret kafandakiseslere kulak vermeyin . O sesler Başkalarının tepki vereceğini düşünüyorumyol projeksiyonlar olduğunu unutmayın . Kendi en iyi arkadaşı olun . Destek ve kendini sev . Kendinize bir çocuğu tedavi veya kilo alma ile mücadele sevilen bir şekilde davranırız .
2

dürüstduruma bak . Eğerkilo aldım neden kendinize sorun. Kilonuz ve birkaç kilo paketi için gerekli ? Eğer duygusal veya fiziksel acıyı dindirecek yiyorsun ? Eğer iş yerinde ev hayatı hakkında depresif ya da tatminsiz hissediyor musun ? Kilonuz restorasyon bir durumda, yalnızca bir belirti değil,durumun kendisi olduğunu biliyoruz .
3

gerçek sorunu çözme yönünde adımlar atın . Eğer depresyonda iseniz , danışmanlık arıyorlar. Eğer bir taciz ilişki içinde iseniz, bırakın yardım aile arkadaşlarından destek olsun. Kariyerinizde memnun iseniz yapmanız sevgi ve bunu ne bulmak . Eğer sağlıklı yemek hazırlamak için zaman ayırdığınız değilseniz , önce kendiniz koymak için öğrenirler. Tam , mutlu bir yaşam kendinizi mahrum durdurun. Sen buna değersin olduğunu biliyorum .
4

Kendinizi sevin . Vücudunuzu ederiz. Etrafında taşımak için ayaklarınızı ve sizi desteklemek için bacaklarınızı ederiz . Size kas gücü veren ve yukarı ve yaşamyaylalar aşağı taşıma için uyluk ederiz . Gıda sindirerek ve besin işleme için midenizin ederiz . Sevdiklerinizi ve yemekler , hayvanların sevişme şeyler taşıyan bebekler toplayıp yemek için ellerini tutmak için kollarını ederiz . Onun parçaları daha büyük bir bütün olarak kendinizi görün .
5

şimdi yaşayın. Her an mükemmel bir andır , ve nerede oldu her şey sizi getirdi biliyorum . Çünkü nerede beğenmezseniz , Şimdi bunu değiştirmek içinmükemmel bir an olduğunu biliyoruz . Şimdi her zaman olduğugerçeği zevk alın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com