| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kontrolü |

Sağlığı ve Hastalıkları

Neden Hemşirelik iken Nutrisystem mı değil mi

? Bir bebek bakım ve biraz ekstra ağırlık taşıyan ediyorsanız, Nutrisystem kapsamlı bir kilo kaybı programına katılmak için cazip olabilir . Güdüsünden . Bu sizin ve bebeğiniz için sağlıksız olabilir . Teslim doğal ve meme süt üretimi için önemli bir enerji kaynağı sağlar sonra Hamilelik bebeğinizle
Egzersiz
Ekstra Ağırlık sonra Sizin ekstra ağırlık

İşte nedenleri: . Büyük olasılıkla bir yıl altı ayboyunca hamilelik kilo kaybedersiniz .
Kalori

Vücudunuz 16 ile 48 arasında üretmek için ekstra kalori gerekir İhtiyaçları günde sütü ons . O ayrı kalori için kendi vücudun ihtiyaçlarından , günde 400 ila 1000 kalori kadar ekler . Nutrisystem günde sadece 1,200 kalori içerir .
Diyet Rsks
Diyet hemşirelik sizin ve bebeğiniz için sağlık riskleri oluşturur iken .

Diyet bebeğiniz için yetersiz kilo alımı neden olabilir , hangi süt tedarik azaltabilir . Mama ile tamamlayan ayrıcabebeğinmeme olan süreyi azaltarak süt miktarınızı azaltabilir .
Egzersiz , Diyet

kaybedebilir etmeyin bir kilo bit ve dengeli , besin açısından zengin bir diyet birleştirerek sağlıklı kalmasını - yaklaşık 1800-2000 kalori bir gün - . egzersiz 30 dakika ile 3-4 kez bir hafta
Bottom Line

Nutrisystem emzirme sırasında diyetsağlık riskleri tanır . Bu "Hamile [ ya ] emziren iseniz bir Nutrisystem programı kullanamazsınız . " Şartlar ve Koşullar devletlerin Anlaşması bulunuyor Bebeğiniz katı gıdalar onun beslenme çoğu alıyor kadar emzirmeyi tamamlanmış veya ettik kadar kalori kısıtlaması kapalı tutun.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com