| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kontrolü |

Sağlığı ve Hastalıkları

Cardispan Enjeksiyonlar Nelerdir

? Cardispan enjeksiyonları aslında hamile kadınlar ve hipertiroidi ( aşırı aktif tiroid ) muzdarip kişilerde karnitin amino asit eksiklikleri tedavi etmek için geliştirilen , Sensational.com raporlar. Bu enjeksiyonlar bir serendipitious etkisi yağ metabolizmasında bir artış oldu. Sonuç olarak , Cardispandiyet ve fitness sektöründe popüler hale gelmiştir . Önemi

Sensational.com göre , Cardispan Meksika'da üretilmektedir . Bu, ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından onay bulmamıştır ve hiçbir araştırma Enjekte etkinliğinin olarak bulunmaktadır. Literatür Cardispan ile hedeflenen yağ alanları enjekte edilerek , bir kişi nokta yağ azaltma yaşayabilirsiniz iddia .
Fonksiyon

Cardispan enjeksiyonları doğrudan sıvı L - Carnitine teslim inanılmaktadır yağ dokusu içine . Yağ mevduat sonra bozuldu ve metabolize edilir . Azaltmak nokta istediğiniz nispeten düşük vücut yağ ile vücut geliştiriciler bu ürün içinana kitlesi vardır. Enjekte birkaç farklı satıcılar tarafından miktarları bir dizi online olarak satın alınabilir .
Özellikleri

Cardispan üzerindekiyetersiz edebiyat olarak sadece L - Carnitine listeler önemli bir maddedir . Bu temel amino asit enerji dönüştürülebilir vücutta yerlere yağtaşımaya yardımcı olmak için söylenir. Hiçbir bilimsel araştırma bu iddiayı destekleyecek var .
Hususlar

Cardispan yapımcıları yağ yakma ve yağ depolamaengellenmesini de onun etkinliği iddialarını sunuyoruz . Ancak, güvenilir kaynaklardan Cardispan adlı yağ azaltıcı özelliklerini kanıtlamak içinliteratürde bulunabilir . Müşteri memnuniyeti , kilo kaybı forumlarda yayınlanmıştır dışındaki , varolmayan vardır.
Tipi

enjeksiyon Cardispan sıvı solüsyonun bir kutu 47 $ satılıyor , Sansasyonel açıklıyor . com . Ancak, Cardispan tek bir kutuda sağlanan ne kadar hiçbir gösterge yoktur . İlaç ABD'de satın alınamaz . Meksika'da onun durumu yanı sıra , bazı Güney Amerika ülkelerinde bulunabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com