| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kontrolü |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre , ABD yetişkinlerin üçte birinden Obezite etkilerinin daha

Kilo & Fat çözülür nasıl . Obeziteninen büyük sorun estetik değil, bunun yerine sağlık konusunda . Obezite kalp hastalığı , diyabet ve bazı kanser türlerinin riskini artırır . Kilo kaybetmek bir ölçektenumaraları düşürücü aksine , kas artırırken yağ kaybetme odaklanmalıdır . Bu amaca ulaşmak için , sağlıklı yemek ve düzenli egzersiz gerekir . Talimatlar
1

sağlıklı seçimler yaparken kalori azaltmak amacı ile yeme Yap Sağlıklı Yeme
. Daha fazla yemek,daha büyük olasılıkla size tüketmekkalori hafife vardır , Cornell Üniversitesi'nden bir çalışma diyor. Bir gıda günlüğü ne kadar yemek konusunda dürüst tutacak , hem de gıda seçeneklerikalitesi olun .
2

az işlenmiş olma eğilimindedir var ve taze, bütün , yağsız gıdalar yiyin işlenmiş gıdalardan daha fazla besin . Örnekler taze meyve ve sebze , kepekli tahıllar gibi kepekli ekmek ve kahverengi pirinç gibi , ve örneğin tavuk ve balık gibi yağsız proteinler içerir . Ücretsiz yağlı veya az yağlı süt seçti . Bu tür tatlılar ve paketlenmiş yemek olarak şekerli ve işlenmiş gıdalar , azaltmak veya ortadan kaldırmak .
3

fazla su içiniz. Bu tür soda ve fantezi kahve içecekler gibi yüksek kalorili içecekler kesip . Kalori ve şeker yüksek olabilir meyve suyu , ve diyet içecekler kaçının. Diyet içecekler hiçbir kalori varken , araştırma onları içmek insan diyabet ve metabolik sendrom daha yüksek oranlarına sahip olma eğilimi olduğunu göstermektedir , Mike Roussell , PhD " Shape" dergisinde , diyor . O, budurumda neden bir araştırma ortaya olmadığını bildiriyor , ancak diyetisyenler her gün bir diyet soda sınırlamak olduğunu göstermektedir . Su, diğer taraftan , sıfır kalori doldurma ve toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Diğer içecek seçenekleri maden suyu ve sade çay veya kahve dahil .
Egzersiz
4

en az üç gün orta şiddette aerobik egzersiz 30 ila 60 dakika yapın haftada
. Egzersiz yağ yakaren iyi ve en hızlı yoldur. Eğer sürece kadar kalp hızı almak vesüre boyunca bunu sürdürmek gibi zevk herhangi bir egzersiz yapabilirsiniz . Eğlenceli seçenekler kardiyo dans dersleri , paten , bisiklet ve çalışan bulunmaktadır . Eğer egzersiz yeni iseniz , yürüyüş ya da yüzme yavaş yavaş başlayın.
5

bir haftada iki interval antrenmanın 20 ila 30 dakika yapın . Aralıklı eğitim alan bir habere göre , daha kısa sürede daha hızlı yağ yakar " Science Daily ". Interval antrenman sırasında, yoğunluğu yüksek ve düşük seviyeleri arasında geçiş . Yüksek aşamasında, böyle sprint gibi, maksimum kendinizi iterek edilmelidir . Düşük faz kurtarma ve bu koşu veya yürüyüş gibi , çok daha yavaş olduğunu. Her faz iki dakika 30 saniyedir . Böyle sonra aşağı bir tepeye olarak çalışan , ya da eğim aracılığıyla ,sprint /koşu örnekte olduğu gibi , hızını kullanarak yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Eğer aralıklarla olarak yapabileceğiniz diğer faaliyetlerspor salonunda bisiklet , paten , yüzme ve aralık sınıfları bulunmaktadır .
6

kas inşa etmek için haftada en az iki kez direnç eğitimi yapın . Eğer varsadaha fazla kas ,daha fazla kalori vücudunuzun yakar. Kas aynı zamanda estetik iyileştirilmesi , vücuda şekil ve form verir . Böylebiceps ve triceps , kuadriseps ve hamstrings ve karın ve sırt gibi tüm büyük kas gruplarını ve bunların karşıt kasları , çalışmak için çalışıyoruz . Sendirenç sağlamak için halter , direnç bantları veya makineleri kullanabilirsiniz .
7.

gün boyunca aktif olun . Bir pedometre alın ve 10.000 adımları bir gün almak için çalışıyoruz. Araştırma pedometreler göre, insanlar etkinliği artırmak ve kilo azaltmaya yardımcı etkili olduğunu göstermektedir " Spor Hekimliği . " Senmerdiven alarak ve yemeklerden sonra yürüyüşler için gidiyor , uzağa gideceğiniz ve yürüyüş gelen park ederek etkinliğini artırabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com