| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Öğle Kilo için Bir Kişi Ne Yenir mi

? Kilo vermeken iyi yolu yemektir . Vücut üst kapasitede işlev ve daha verimli yağ yakmak için sürekli beslenme ihtiyacı . Bu yapmak içinideal bir yoldur öğleen önemli olanlardan biri olduğu dört ila altı küçük öğün , yemek etmektir . Sadece gıdatürü önemli tüketiliş , ancak bunu birleştirmek ve nasıl yemek kadar nasıl da kilo kaybı çabaları üzerinde bir etkisi olacaktır . Kalori Sayısı

öğle yemeği planlarken , 400 ve 600 kalori arasında toplam kalori sayısını tutmayı hedefliyoruz . Erkekler ve ağır kilolu olanlarınyelpazeninyüksek sonunda başlamalıdır süre Kadınlar , bu sayınınalt ucuna hedeflemelidir . Çok çok hızlı kalori Kesme yerine yağ kaybı daha yağsız kitle ( kas ) kaybına neden olur . Normalde dışarı öğle yemeği yerseniz, normalde siparişgıdalarınkalori içeriği anlamaya online veritabanlarına bakarak deneyin .

Plaka Dolum It Up Karıştırma karbonhidrat ve proteinlerin bir karışımı ile size yemek toplam şekermiktarını azaltmaya yardımcı olacaktır . Meyve dahil olmak üzere çoğu karbonhidratlar, şeker yüksek olduğundan,yemek protein ve lif ekleyerek telafi etmek gerekir . Iyidirgruba sığır ve domuz düşmek mümkün olduğunca kaçınılmalıdır ise iyi protein seçenekleri , tavuk , hindi ve balık bulunur . Protein diğer büyük kaynaklar yumurta ve düşük yağlı süt ürünleridir . Lif , kepekli tahıllar ve bu düz ekmek üzerine beyaz ve tam buğday üzerinde kahverengi pirinç toplama gibi koyu karbonhidrat , sopa .

Hazır seçin Gastronomi yağ oranı düşük yemekler - yemek . Eğer yemek olacak ne zaman öğle vakti büyük olasılıklazamanı olduğundan, sipariş vermeden öncemenüsündekiöğelere dikkat edin emin olun . Bu kalori değil, aynı zamanda yağ değil sadece olasılığı yüksek olduğu gibi , uzak , kızarmış hırpalanmış ya da ekledi kremler ile olan bir şey uzak durun . Bunun yerine , fırında ızgara veya buğulama yemek seçin . Değiştirmeler için sormak korkmayın . Lütfen yemek patates kızartması bir garnitür ile gelirse, bunun yerine buharda pişmiş sebzeler veya fırınlanmış patates için isteyin . Eğer bir sandviç ya da şal yaşıyorsanız ,mayo atlamak veyatarafında bunun için sormak , bu yüzden bunun sadece bir çay kaşığı ekleyebilirsiniz . .
Bu düşük yemek olacak muhtemelen sağlamak içinen iyi yoldur

Çalışma Kendi Öğle getir mümkünse kepekli veya çavdar ekmeği geçiş karbonhidrat , yağ ve proteinlerin sadecesağ dengesi ile yemek kalori . Bazı kolay - to- make , düşük kalorili öğle yemeği bir pide cep sandviç ( ızgara sebzeler tavuk salatası bir şey ile doldurmak ) , buğday kraker ve fıstık ezmesi , tahıllı unu ekmeği ve sebzeler sürü ile yapılan atkılar , bir Barbekü tavuk içerir sandviç ve salata her türlü . Eğer yeşil ( ıspanak harika çalışıyor ) vekarışımı içine bazı yağsız et çok eklerseniz hatta makarna salatası gayet iyi . Şehriye çorbası , bir termos içinde üzerine getirilebilir , ya da satılan markaların sodyum ve kalori düşük olması muhtemel bütün gıda mağazalarında hazır yemek bardak , arayabilirsiniz . Eğer acele iseniz , biraz humus veya soslarla ve bazı pişmiş cips veya buğday kraker getirmek .
İçecekler

sıvı kalori ile dikkatli olun . Soda , meyve suları ve spor içecekleri tüm kalori ve şeker oranı yüksek olan ve kilo vermeye çalışırken tüketilmesi gerekir . Bunun yerine , diyet soda , maden suyu veya diğer kalori içermeyen içecekler tercih . Eğerşeker atlayın ve biraz süt kullanırsanız Çay ve kahve iyi. Eğer meyve suyu tercih ederseniz , meyve suyu ile bir bardak üçte doldurmak ve daha sonra tamamlamak için su ekleyin . Bu sağlamlezzet tutmak ama oldukçaşekerli içeriğini azaltmak için yeterli olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com