| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Diyet İpuçları Oruç

Oruç toksinlerden kurtulmak , vücudunuzun detoks ve inatçı kilo vermek için harika bir yoldur . Bir Sağlıklı Fast oluyor , sizin sindirim sistemini bir mola veriyoruz . Birçok onlar kilo dökülme olduğunu bulmak , ama daha hafif ve daha enerjik hissediyorum sadece . Piyasada hızlı diyetler büyük bir sayı ile Diyet

Oruç , sizin için doğru olanı seçmek için bilmek zor olabilir . Temel Sağlıklı hızlı meyve ve sebze suyu biridir . Ayrıca protein sallar karıştırabilirsiniz. Sınırlayıcı olsa da , harika meyve kombinasyonları ve deneyebilirsiniz tatlılar aslında vardır . Blender bir muz , çilek , buz ve elma suyu harmanlayarak bir kahvaltı yapın. Yaban mersini ve ananas gibi , kireç ve mango deneyin . Farklı meyve ile deneme . , Öğle ve akşam yemekleri için


kendinizi gingered havuç çorbası yapmak . Sadecesüt her eklemeyin . Brokoli kaynatıldı ve kaynar su ile harmanlanabilir. Bazı baharat sıcak sos birkaç damla ekleyin . Baharat ve otlar tatlılar ve çorba ile karıştırmak için mükemmeldir .
Besinler

bir günlük multi - vitamin alın oruç sırasında . Lütfen cinsiyet için spesifik bir marka seçin . Eğer belirli bir yemek yemek yeterli olmadığını biliyoruz , o takviyeleri alarak içine bakmak . A vitamini yapraklı sebze bulunur . Bir salata yedim beri onun uzun zaman yapılmış ise , bir günlük hap almak . B vitamini sinirler ve beyin fonksiyonları geri yardımcı olur . Menopoz gitmek üzere olanlar için , bu hormon üretimi ile yardımcı olur, çünkü bu vitamini aldığınızdan emin olun . Besinler sizin için uygun olacağını doktorunuza sorun .
İpuçları

Eğer hızlı sırasında aç olan zamanlarda geçmesi için bekleyebilirsiniz . Eğer susuz olup olmadığını anlamak için bir dakikanızı ayırın . Vücut birçok kez aslında daha fazla su ihtiyacı zaman aç bulunuyorbeyne sinyaller gönderir . Sizin hızlı su en az 14 bardak bir gün içilmeli . Lütfen açlık kapalı fikrinizi almak içinblok etrafında bir yürüyüş için gidin. Bazen anksiyete kendi kendine ilaç yemek bize neden olur.

Sıkı egzersiz yapmayın . Eğerhızlı diyet zaman , normalden daha az kalori vardır . Herhangi bir yorucu aktivite bitkin ya da başınız dönüyor neden olabilir . Güneşlenirken kaçınmalıdır. Güneş susuz olma katkıda bulunabilir . Diyabet , hipoglisemi , böbrek hastalığı ya da kanser bir tıbbi geçmişi olan kişiler hızlı bir diyet olmamalıdır . Sadece birkaç gün için hızlı şekilde planlıyoruz. Bir şey daha 10 gün size sağlık sorunlarına neden olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com