| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir hafta içinde 10 kilo Basit Diyetler

Düşük karbonhidrat , düşük kalorili diyetler hızlı kilo kaybetme için etkilidir . Muhtemelendiyet durdurduktan sonra hemen geri bu kilo , kaybedecek çok şeyi gibi su ağırlığı olacaktır. Ama kilolu duygu oldum , ya da özel bir durum için birkaç kilo damla istiyorsanız , güvenli bir şekilde tamamen oruç başvurmadan bir hafta içinde 10 kilo olabilir çeşitli diyet seçenekleri vardır. Limonata Diyet

olarak da bilinen" Limonata Diyet ", " Master temizle Diyet , " irade alır . Eğer taze sıkılmış limon suyu , B sınıfı gerçek akçaağaç şurubu 2 yemek kaşığı , 1/10 kırmızı biber tozu çay kaşığı ve su 2 litre 2 yemek kaşığı bir limonata içecek, istediğiniz kadar içmek için izin verilir . Her gün bu karışımı en az altı porsiyon içmek gerekir . Eğer bir hafta için tavsiye edilirdiyet , üzerindesüre boyunca başka bir şey yemek için izin verilmez .
Lahana Çorbası Diyeti

" Lahana Çorbası Diyeti Dolly Parton Diyeti " olarak da bilinen" , " yemekler biraz daha çeşitli sağlar . Diyetinilk günü , çorba bir hafta kaynağı yapmak . Doğranmış lahana bir kafasını , iki büyük doğranmış soğan , doğranmış konserve domates 28 gram , iki yeşil biber , dört kereviz sapları , soğan çorbası karışımı iki paket , karabiber , fesleğen ve kekik gibi otlar doğranmış , dilimlenmiş havuç altı ve 1 /Kombine yeşil fasulye 2 £ . Tümsebzeler yumuşayana kadar bu çorbayı pişirin. Tercihinize bağlı olarak ,çorba , sıcak veya soğuk yiyin. Eğerdiyet boyunca istediğiniz gibilahana çorbası kadar yiyebilirsiniz , ama aynı zamanda diğer diyet takviyeleri yemek gerekir . İlk gün , muz hariç , tüm meyve yiyin . İkinci gün , bütün buğulama ya da çiğ sebze yiyin . Üçüncü gün , patates veya muz hariç , tüm meyve ya da sebze yiyin. Dördüncü gün , sekiz muz kadar yemek ve yağsız süt kadar sekiz bardak . Beşinci gün , sığır eti , balık veya derisiz tavuk 20 gram kadar yiyin . Altıncı gün , sığır eti , balık veya derisiz tavuk , hem de istediğiniz herhangi bir çiğ veya haşlanmış sebze 20 gram toplam yiyin . Yedinci gün , sizin kadar kahverengi pirinç , sebze ve şekersiz meyve suyu istediğiniz gibi yiyebilirsiniz . En iyi sonuç içindiyetöğeleringeri kalanına ilave olarak sekiz bardak su içmeyi unutmayın .
Kulübe Peynir Diyet

süzme peynir diyet sıkıcı , ama hızla kilo vermek için bir yol olabilir. Ana besin kaynağı, yedi gün boyunca , az yağlı süzme peynir. Bu tür çilek , üzüm , marul ve kereviz gibi süzme peynir , meyve ve sebze yiyebilirsiniz . Aksi takdirde,süzme peynir tek protein kaynağıdır . En iyi sonuç içindiyet boyunca sekiz bardak su içmek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com