| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Haftalık Kilo Kaybı Oranı

Kilo kaybetmek sağlıklı fitness hedeflerinize ulaşmak için tam özveri gerektiren zor bir iştir . Eğer kilo kaybı çevreleyenfaktörlerin nasıl bilinçli bir hafta kaybetmek ne kadar kilo belirleyecektir . Base Metabolizma Hızı

Bankası Metabolizma Hızı fiziksel ve psikolojik fonksiyonlarını gerçekleştirmek için kullanılangünlük kalori ihtiyaçlarını bildirmek için geliştirilmiş bir formüldür . Bu cinsiyet , yaş , fitness seviyesi ve yeme alışkanlıklarına bağlı olarak değişir . Bir kadının BMH hesaplamaformülü aşağıdaki gibidir : BMR = 655 + (pound 4.35 x ağırlık ) + ( inç 4,7 x yükseklik ) - ( yılda 4.7 x yaş ) . Aşağıdaki gibi bir adamın BMR hesaplamak içinformül şöyledir : BMR (pound 6.23 x ağırlık ) 66 + = + ( inç 12.7 x yükseklik ) - ( yılda 6.8 x yaş )
Beslenme < . br >

Beslenme bir hafta kaybetmek ne kadar ağırlık belirleyecek çok önemli bir unsurdur . Genellikle, 25 yüzde 20 oranında sizin BMR kalori aşağı kesim daha fazla veya daha az haftada bir kilo kaybetme arasındakifark olabilir . Siz sağlıklı 1'den beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı ile ilgili olarak 3 pound hafta her yerde kaybedebilir . Hafta içinde daha fazla kilo kaybetmek için , bu tür yulaf , meyve , sebze , yağsız tavuk ve et ve balık gibi temel gıdalar eklemek için önemlidir .

< Egzersiz p> kilo içinformül ( kalori ) temelde enerji enerji harcamasından az olmalıdır . Haftada 1 £ kaybetmek için, 3,100-3,500 kalori haftada bir yerde yakmak gerekir . Kardiyovasküler en az bir saat Sahne haftada dört gün egzersizleri , günlük kalori damla ek olarak , bir hafta içinde daha fazla kilo kaybetmenize neden olacaktır . Iyi yapılandırılmış bir gücü - eğitim programı en az iki kez bir hafta birleştirilerek da metabolizma artırmak ve daha hızlı kilo kaybı desen kıvılcım olacaktır .
Uyarılar

değil Eğer yoğun ve sürekli egzersiz , özellikle de yarım ya da daha az tarafından BMR kalori kısmak önerilir . Vücudunuzun ( yorgunluğu ) burn out ve kas yetmezliğine neden , aynı zamanda nedeniyle yetersiz gıda iç organlara zarar verebilir kalmaz . Sadece kendinize zarar ve sonunda fitness hedeflerinize kaybetmek zorunda riski nedeniyle , çok çok yakında yapmak için teşebbüs etmeyin . En iyi sonuçlar yerine bu tür diyetler gibi hızlı düzeltmeleri daha ilerici, akıllı seçimler yoluyla elde edilir .
Yanılgılar

Bu size daha fazla kilo kaybedersiniz bir garantisi değildir Eğer öğün atlamak , bir hafta . Kas dokusu aşağı tatili nedeniyle öğün atlama aslında metabolizma yavaşlar . Kadınlar bu gücü eğitimi sürece yağ yakmak için tasarlanmış uygun bir direnç egzersizleri bir dizi yapmak gibi onları hantal veya erkeksi yapmaz anlamak gerekir . Nasıl mukavemet tren emin değilseniz , bir fitness uzmanı danışın . Birçok spor salonları büyük bir fark yaratabilir bir fitness uzmanı ile iki ücretsiz fitness seansları .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com