| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Beyaz Çay & Zayıflama

Diyet ve egzersiz kilo önemli miktarda kaybetmekgerçek tek ve sağlıklı yolu vardır . Ancak, günlük diyet beyaz çay içeren size kilo kaybı yolculuğaekstra destek sizinle sağlayabilir . Sadece beyaz çay , mevcut yağ yakarak kilo kaybını teşvik ediyor , aynı zamanda vücudunuza yapışan yeni yağ engeller . Beslenme ve Metabolizma dergisi tarafından bildirilen adipogenesis

, Alman araştırmacılar tarafından yapılan bir çalışmada , beyaz çaytüketimi önemli ölçüde adipogenesis azalttığı sonucuna varılmıştır . Adipogenesis vücutta yeni yağ hücrelerinin kuşaktır. Araştırmacılar çalışma yürütmek için beyaz çay ekstresi ile dozlandı laboratuvar oluşturulan adipositleri ( yağ hücreleri ) kullanılır . Beslenme ve Metabolizma dergisine göre , " Beyaz çay özü etkili adipogenesis engeller ve Lipoliz aktivitesini uyaran bir doğal kaynaktır . "
Lipoliz Etkinlik

Lipoliz süreçtir hangivücut yağ depolanır bozulur vekan buhar içine ihraç etti . Yağ daha sonra enerji kaynağı olarak kullanılabilir olacak , keton cisimcikleri dönüştürülür . Beyaz çay da yağ kaybı teşvik ki, lipoliz aktivitesini uyarır. Beyaz çay düzenli tüketimi ile vücudunuzun sürekli yağ hücrelerinin içinde depolananyağ yakarsınız .
Sağlıklı Seçim

Beyaz çay sıfır kalori içerir . Eğer tatlı diş karşılamak için beyaz çay içmek için seçtiğinde, yağ ve kalori yüklü atıştırmalıklargünaha karşı . Doğal tatlı tadı diğer tatlılar istek frenlemek ve şeker ile baharat çayihtiyacını ortadan kaldıracak .
Ek Sağlık Faydaları

Polifenollergelişimini önlemek güçlü antioksidanlardır kanserli hücreleri. Beyaz çay yaprakları buharda Çünkü tüketildiğinde , hasat sırasında mevcutpolifenoller bulunur . Bu plak oluşumunu engeller gibi beyaz çay içmek de diş sağlığını korur . Ayrıca nedeniyle hafif renk tonu için , beyaz çay koyu çay ve kahve gibi diş leke olmaz .
Beyaz Çay Yeşil Çay vs

Yeşil çay ünlüdür onun kilo kaybı tazminatı . Beyaz çay yaygın olarak bu şekilde kabul olmasa da ,Çin sağlıklı ağırlıklarını korumak için yüzyıllar boyunca kullanmıştır . Oprah.com göre, " çay , yeşil çay gibi aynı bitkiden , ama farklı bir şekilde üretilmektedir. " Çoğu çaylar gibi , yeşil çay demlenen zaman koyu renk ve keskin tat üretmek amacıyla solmuş olgun yapraklarından elde edilir . Ancak, beyaz çay kendi nemi korumak için , solmuş yerine , buharda oylandı erken yaprakları yapılır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com