| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Metabolizma Boost Sağlıklı Yolları

metabolizma artırmak içinpazar söz Birçok hap , daha fazla yağ yakmak ya da daha hızlı yakmak ve istediğiniz kadar yemek ve hala kilo sağlayan bir kalori makinenin içine sizi dönüşümü . Bu hapları bazı metabolik oranları üzerinde hafif bir etkisi var iken , çoğu böyle bir düzensiz kalp atışı ve yüksek kan basıncı gibi ciddi yan etkileri ile birlikte gelir . Bunun yerine senin metabolizma artırmak için sağlığınızı riske , bunudoğal bir şekilde yapmak . Yağsız protein ile sağlıklı kepekli tahıllar birleştirmek olanların enerji destek üretmek ve mücadele yorgunluk yardımcı olurken şeker ve yağ yüksek olan diyet

Yemekler , sizi yavaşlatacak . Metabolizma düzgün çalışması , bu nedenle ıspanak , brokoli , soya , yulaf ezmesi ve fındık alımını artırmayı düşünebilirsiniz için B vitaminleri ve magnezyum hem de ihtiyaç vardır . Baharatlı gıdalar da yeşil çay , kahve ve ginseng gibi , metabolizma yükseltmek gibi görünüyor .

Etkileri de metabolizma yediğinizde . Vücut mümkün olduğunca yavaş yağ yakarak enerji korumak için çalışır çünkü bir diyet sırasında kendinizi aç , örneğin , metabolizma yavaşlar . Aslında, 1000 kalorinin altında kalori alımını koyar herhangi bir diyet vücudunuzun açlıktanfikir vermek ve metabolizmanızı yavaşlatacaktır. Eğer kahvaltı atlamak veya hiçbir şey yemeden dört saatten fazla zaman harcamakaynı şey olur . Öte yandan , küçük , sık sık yemek yeme - altı kadar bir gün - metabolizma artırmak ve yağ daha hızlı ve daha etkin yakmak yardımcı olacaktır . Küçük yemek tutun - . Buenerji yanma sürecinin önemli bir parçası olduğu bir yumrukbüyüklüğünde

Su aynı zamanda metabolizmayı artırır . Soğuk su vücudunuzun ısıtmak için çalışırken daha fazla kalori yakarsınız , çünkü daha iyidir .
Egzersiz

Kardiyo egzersiz sağlık ve kilo kaybı için iyi olduğunu , ancak ağırlık eğitimi etkili bir metabolizma artar ne . Kas daha çok çalışmaya ve daha fazla kalori yakmak içinvücut neden , yağ daha korumak için daha fazla enerji alır çünkü bu. Vücudun dinlenme halindeyken bile bu olur . Sabah Egzersizgün boyunca yükseltilmiş metabolizma devam edecektir .

Aralıklı eğitim metabolik hızı artırmak için özellikle iyi . Aralıklı düşük yoğunluklu egzersiz , uzun süre ile egzersiz yüksek yoğunluklu patlamaları karıştırır ve daha verimli oksijen ve enerji kullanımı içinvücut öğretmek için iyidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com