| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

En iyi ve Güvenli Fat Burner

yağ katmanları Atma bugünün dünyasında yapmak zor bir şeydir . Birçok kişi fakir bir diyet var , ve yeterince iyi bir diyet olmadan ,yağ yakarak imkansız yakın olacak . Iyi bir diyet var ve hala zoryağ yakmak için bulgu bu insanlar için, tüm sonra sizin için umut var . Yüksek yoğunluklu ara egzersiz ve uzun mesafe kardiyovasküler eğitim bir arada sağlığınız için iyi olacak değil , ama aynı zamanda bu istenmeyen yağ yakmak olacak . Aralığı Eğitim

Yüksek yoğunluklu ara egzersiz kaslarınızı onları geri tam hız gitmeden önce dinlenmek için izin daha sonra kısa bir süre için tam hızda gidiyor almak içindir egzersiz türüdür . Yüksek vücut ısısını tutmak ve bu nedenle yağdökülme yol açan , hızlı daha fazla kalori yakarak , bu gibi eğitim çalışmaları yaparak , vücudunuz uzun süre dinlenmek için zaman yok olacak ve setleri arasında soğumasını . Yüksek yoğunluklu interval antrenman yapmak için birçok yol vardır . Ancak , bisiklet koşu ve serbest ağırlıklar kullanaraken sık kullanılan yöntemlerdir .

Interval antrenman yapmak için iki büyük yolu bir sabit bisiklet veya koşu bandı kullanarak gereğidir. Ayrıca, normal bir bisiklet kullanmak ya da İsterseniz izleyebilirsiniz . Kadar hızlı bir sıcak ile başlayın ve kaslarınızı gevşek almak için streç . Bunu yapmazsanız , yaralanma çok daha büyük bir şans olduğunu, çünkü bu çok önemlidir . Eğer ısınmış ve uzanmış sonra, yapıyorsun egzersiz hangi bağlı olarak hafif koşu veya yavaş bisiklet hız yaparak başlar . 30 saniye yapın ve daha sonra 15 saniye boyunca sürat . Eğer sürat kez yapılır , 30 saniye daha geri aşağı yavaş ve daha sonra 15 saniye daha tekrar sürat . Budinlenme döneminde sabit hızı tutmak ve hep birlikte durdurmak için önemlidir . Mevcut klima bağlı olarak yaklaşık 10 ila 15 dakika boyunca tekrar tekrar yapın. O yüzden de bunu dikkate yürüyerek daha sonra bir bisiklet yapmak daha kolay olacaktır .

Interval antrenman ağırlığı eğitim yüksek yoğunluğu yapmanın bir başka yolu . Bu sadece yağ değil, aynı zamanda kas bina için iyi bir yanma için iyidir . Herhangi bir egzersiz için bunu yapmak için iyi bir yol sadece setler arasındadinlenme süresini azaltmak için . Bunu yaparak, sizi kalp hızı tutacak ve dolayısıyla daha fazla kalori yakarsınız . Ayrıca set arasında küçük bir egzersiz yapıyor , bir " üst kümesidir " denir ne yapabilirim . Bu dinlenme süresini kısaltmak yanı sıra kalp hızı devam edecektir .
Uzun - Mesafe Eğitim

yağ yakmak için bir diğer çok etkili yolu uzun mesafe eğitim yapmak için . Yağ yakmak içinen iyi yolu kalori yakmak ve kalp hızı tutarak , kalori yakmak için garanti edilir . Uzun bir çalışma , bisiklete binmek için gidiyor ya da bir merdiven -step veya eliptik zaman iyi bir miktarda harcama , bu hedefe ulaşabilirsiniz . Eğer seçtiğiniz egzersiz hangisi , bu boyunca sabit bir hızda tutmak önemlidir . Eğeregzersiz sırasında herhangi bir noktada dinlenmek için yavaşlatmak , vücudunuzun aşağı nedenle kalp hızı yavaşlıyor vekaloriyakımını askıya soğutur . Ayrıca, bu egzersiz sırasında kendinizi zorlamaya çalışın . Vücudunuzun kapatmaya söylüyorum edildiğindeyağ yakma en yüksek düzeyde olacak zaman olmasıdır. Bu kalp ve akciğerler için mükemmel bir yağ yakma için iyi olacak, ama değil. Bir 15 ila 30 dakikalık bir egzersiz için hedefliyoruz . En iyi sonuçlar için , 2-3 gün bir hafta tren.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com