| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo kaybı için Porsiyon Kontrol Plates

Biz genellikle daha iyi olduğuna inanan , bir süper boy toplumda yaşıyoruz . Biz, " all-you - can yemek " büfeleri ve para için daha fazla almafikrini seviyorum . Ne yazık ki , bizim waistlines bir sonucu olarak acı çekti . Porsiyon boyutları şimdi biz satıngıdaların çoğunda yer almış olmasına rağmen biz onu yemeden önce , azımız bizim gıda ölçmek . Porsiyon kontrolü kilo kaybı içinanahtarlarından biridir , çünkü benziyor boyutları ne normal kısmı pratik açıdan anlamak önemlidir . Porsiyon Kontrol Tabaklar

insanlar birçok şirket porsiyon kontrolü plakaları gelişiyor , gibi normal porsiyon boyutları bakmak gerektiğini anlamanıza yardımcı olmak için . Bu plakalar genellikle meyve tabağı ve sebze , kepekli tahıllar çeyrek plaka , ve yağsız protein çeyrek plaka buçuk gibi önerileri ile birlikte , üzerlerinde bölümünün boyutları var . Bu plakalar içinisimlerden bazıları Diyet Plate , EZ Kilo Plakası ve Porsiyon Doktor bulunmaktadır . Eğer bunlardan birini veyapiyasada çok sayıda diğerlerinden seçim yapabilirsiniz .

Az yemek için bir kolay yolu sadece küçük bir tabakta yiyecek koymaktır . Genellikle, yemekaynı miktarda küçük bir plaka üzerinde çok daha fazla gibi görünüyor , çünkü size gerçekten daha fazla gıda alıyorsanız düşünme beyninizi kandırmak. Daha az yemeamacı yenilgi gibi , sadece , sizin küçük bir plaka ya da porsiyon kontrolü plaka ya da üzerinde yiyecek yığını için dikkatli olun.

Bazı porsiyon kontrolü tabak şekerli içecekler ortadan kaldırılması gibi ek kilo kaybı tavsiye , yağ alımını azaltarak düşük yağlı gıdalar yemek ,yan salata sosu için soran , ekmek ve tatlılar atlama büfeler kaçınarak , ve günlük egzersiz . Onlar da size tam olup olmadığını belirlemek için yedikten sonra 20 dakika beklemenizi öneririz . Biraz para kazanmak istiyorsanız
Uygulama Rehberi

, kendi yapabilir porsiyon kontrolü plakası. Bunu yapmak için , bir porsiyon teşkil ne bir fikir almak gerekiyor . Örneğin, bir patates , bir porsiyon , bir bilgisayar faresi olarakaynı boyutta ilgili . Mısır bir kulak bir kalem olarak aynı uzunlukta olması gerekir. Salata veya sebze Bir fincan yaklaşık bir beyzbol gibiaynı boyutta. Diğer beyzbol boyutu porsiyon kuşbaşı tahıl 1 fincan pişmiş makarna 1 fincan çilek 1 su bardağı patlamış mısır ve 1 bardak bulunmaktadır . Patates püresi , dondurma ve dondurulmuş yoğurt gibi şeyler için , bir porsiyon bir ampulboyutunda benzer. Diğer ışık - ampul eşdeğeri porsiyon 1/2 pişmiş pirinç fincan pişmiş fasulye 1/2 fincan yaban mersini 1/2 fincan ve üzüm 1/2 fincan bulunmaktadır . Ancak, yetecek bir porsiyon sadece kadar büyük üç zar olduğunu. En fındık ve kurutulmuş meyveler için , bir porsiyon bir golf topu büyüklüğüne eşdeğerdir . 3 Birçok - veya 4 - oz . et porsiyon balık , bir çek defteriboyutuna yakın olmak , yaklaşık bir deste olarakaynı boyutta . Bu bir porsiyon bir poker çipi olarakaynı boyutta ilgili olduğundan, katı ve sıvı yağlar ile küçük düşünüyorum .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com