| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Apple temiz

Birçok kişi dışarı atılması ve kendi sistemlerini detoks arıyoruz. 2004 Kitap " Fat Flush Planı "vücudundetoksifikasyon popüler , ve o zamandan beri , insanlar kendi sistemlerini kızarma alternatif yöntemler arıyor edilmiştir . Apple temiz Nedir ?

Elma temizlemek detoks yöntemidir . Bu iki günlük temizlik rutin daha iyi karaciğer fonksiyonlarında sindirim sistemi ve yardımlarını düzenleyecek yardımcı oluyor . Bütün bunlar daha fazla kalori ve yağ yakma üzerinde bir etki yapabilir . Elma temizlemek istenmeyen tatlılar ve şeker istekDieter kurtulmak yardımcı olacak , mideniz küçültmek olabilir.
İyi Sonuçlar

içinplanınınnoktası olduğunu elma ama bir şey yemek . Bazı insanlar daha fazla yemek gerekiyor olsa da çoğu insan , üç ve beş elma arasında bir gün yiyin . Şeker ile yüksek kan basıncı ya da sorunları olan kişiler elma ( marul , ıspanak , kereviz ve salatalık ) için tatlı olmayan sebze değiştirmesi gerekir . Ama elma temizlik içinen iyi çalışır . Ekmek ve patates yememek vetemizlemek sırasında hiçbir tatlılar olabilir . Iyi sonuçlar için


, üst üste iki gün boyunca bu beslenme rutin takip , daha sonra kilo kaybı beslenme planı başlar . Bu plan istenmeyen toksinlerinsindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur . Aynı zamanda daha iyi yağ yıkmak için karaciğer yardımcı olur .
Sonratemiz

mümkünse Kahvaltıda , organik ile yapıştırma , omlet yiyin . Buğulama lahana veya diğer yeşillikleri ile karıştırması veya metabolizma artırmak için baharatlı salsa ekleyebilirsiniz . Bunun yerine tereyağı yumurta pişirme , yumurta pişirmek için yapışmaz pişirme spreyi veya hindistancevizi yağı az miktarda kullanın .Temizlik planı tamamlandıktan sonra

akşam yemeği için yağsız et ve pişmiş yeşil yapraklı sebze yiyin . Sağlıklı bir akşam yemeği için iyi bir örnek yaklaşık 3 oz olacaktır. buğulanmış sebze ile birlikte balık ya da tavuk . Sen lezzet ve çeşitli eklemek için bir yemek ile üç farklı sebze kadar yiyebilirsiniz . Sebzeler çiğ veya haşlanmış olabilir ve gerekirse hafif tuzlu olabilir . Mısır, patates ve patlıcan gibi nişastalı gıdalar, tavsiye edilmez .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com