| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

patates & Kilo Kaybı

patates Bize yağ yapmak ortak bir kavram vardır . Bu karbonhidrat ve kalori dolu bu kötü ve yasak gıdalar biri gibi görünüyor . Amaiyi haber patates onlar gibi görünüyor kadar kötü değil olmasıdır . Patates kompleks karbonhidratlar bakımından zengin olduğunu ve tereyağı , krema ya da peynir added.It da kilo kaybına yardımcı olur sadecevücuda yağ ekler . Kalori açısından besin - yoğun olmayan besi ve ılımlı çünkü biz tam ve bir patates yedikten sonra tok hissedersiniz . Böylece patates açısından zengin bir diyet ölçüde kilo kaybı tetikleyebilir . Patates Sindirim

Patates ,sindirim sürecini yavaşlatan bir yemekten sonra kalori yakmak artırır ve aynı zamanda bütünzaman aç hissettirenaçlık hormonları inhibe " dirençli nişasta " içeren yavaşlatır.
Sandy Huard , Kadın Sağlığı Supply International Başkanı göre , " Dirençli nişasta oluşturulur nişasta dirençli nişasta oluşturan , kristalize . Yani , önce yeme , oda sıcaklığında veyabuzdolabında nişasta soğutmak için emin olun . , bunişasta kristallerinin yıkmak ve yukarıda belirtilenfaydaları aslında gitti çünkü onlar tekrar etmeyin . "

Patates besin - Yoğun

Patateskalori için iyi bir beslenme getiri sağlayabilir misiniz . Ayrıca B6 vitamini , C vitamini bakımından zengin olan ve manganez , molibden , krom ve selenyum gibi iz elementleri içerir . Bunlar sodyum da düşük vevücudungünlük potasyum ihtiyacının yaklaşık yüzde 20'sini kaynağı.
Patates

Patates zengin C vitamini bakımından zengin olan C vitamini Arizona Eyalet Üniversitesi tarafından yürütülen bir araştırma, C vitamini okside yeterli miktarda tüketen bireylerin yetersiz miktarlarda tüketmek isteyenler daha ılımlı egzersiz sırasında % 30 daha fazla yağ ( yakmak ) " olduğunu iddia ediyor.kan ek olarak , çok az C vitamini artan vücut yağ ve bel ölçümleri ile ilişkili olduğu gösterilmiştir . "
Patates Yardım

Patates karbonhidrat açısından zengin hızlı Gıdalar Yanık , ana kaynağı hazır vücudumuzun ihtiyacı yakıt . Yüzde 60 - - Bu yakıt oluşur karbonhidrat sadece küçük bir yüzdesini Adam Drewnowski , Ph.D. , Halk Sağlığı Michigan OkuluÜniversitesi'ndeinsan beslenme programının direktörü bizim diyetinbüyük pay " önerir . hiçvücutta yağ dönüştürülür . "
Patates kilo kaybızorlu yönlerinden biri açlık


You Up doldurun . Diyet yaparken gıdagünaha karşı zor , bu yüzdengıda acısı mücadele etmekkolay yolu size doldurmak ve duygu dolu tutacak gıdalar yemektir . Dr Jacquie Lavin , Zayıflama Dünya için bir kilo kaybı doktor . " kalıcı kilo kaybı için bir anahtar uzun süre tok hissettirecek gıdalar yiyor " diyor. Patates çok doldurma ve tatmin edici .
Patates

Patatesten de lif kaynağıdır Fiber iyi bir kaynağıdır . Bir patates lif gerekli günlük alımı yüzde 10 içerir. Fiber sindirilemeyen vevücuttan katı atıkları ortadan kaldırmak için yardımcı olur . Aynı zamanda yağ da olabilir kilo kaybına yardımcı olur , absorbe edilmesi biraz zaman alır, böylecesindirim sistemi yoluyla hızla yağ taşımanıza yardımcı olur.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com