| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Phentermine Aktif Maddeler

Phentermine sık obez hastalar için bir iştah bastırıcı olarak reçete edilir . ABD Uyuşturucu ile Mücadele İdaresi göre , Phenterminepiyasadakien yaygın reçete ve en sık karşılaşılan diyet hapı bugün. Fentermin hidroklorür , fentermin olarak tek bir aktif madde, yan etkileri bilinmektedir ve dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.
fentermin hidroklorür

hidroklorid

fentermin hidroklorür Phentermine tabletlerde tek aktif maddedir. Günlük Med göre, hidroklorid , suda çözünür ve düşük alkoller , kloroform içinde az çözünür ve eter içinde çözünmez .

Phentermine hidroklorit , ağızdan alınacak bir anorektik bir madde olan bir beyaz, kokusuz, higroskopik bir kristalin toz , ( Phentermine baz 30 mg eşdeğeri) fentermin hidroklorür , 37.5 mg içeren tabletler halinde tatbik edilmektedir.
kullanım

fentermin hidroklorür anorektik dir obez hastalarda kısa süreli kilo kaybı için reçete . Bu ilaç , iki saat kahvaltıdan sonra günlük olarak alınması ve uykusuzluğa neden bilindiği gibi , önce yatağa en az 10 saat yutulur olmalıdır .

Hidroklorür , merkezi sinir sistemi üzerinde uyarıcı olarak hareket eder ve kısa süreli olarak etkilidir. Doktorlar art arda üç aydan daha uzun bir süre için bu ilacı reçete edilmelidir .
Damarka Adipex ve Fastin altında bilinmektedir Yan Etkileri
hidroklorür

Phentermine , taşır bu FDA tarafından güvenli kanıtlamış olmasına rağmen , bilinen yan etkiler , bir dizi . Olası yan etkiler uykusuzluk , depresyon , sinirlilik , sinirlilik , ağız kuruluğu, baş dönmesi , kan basıncının artması , bulanık görme , baş ağrısı , bulantı ve cinsel dürtü değişikliği içerebilir . Herhangi bir ciddi yan fark olmadığını

hemen doktorunuza danışın Bu tür göğüs ağrısı , nefes darlığı , alt ekstremitelerde şişlik gibi etkiler bazı durumlarda Phentermine kullanırken

Dikkat tavsiye edilir
önlemler egzersiz veya bayılma yeteneği azalmıştır . Hamile veya emziren iseniz, bu ilacı kullanmamalıdır . Iştah 16yaşın altındaki bebekler ve çocuklar için tavsiye edilmez , gibi yeterli araştırma mevcut değildir . Böyle glokom , akıl hastalığı ve alkol gibi herhangi bozuklukları muzdarip ya da eğer

doktorunuz ile görüşmelisiniz önce Phentermine başlamadan ilaç bağımlılığı. Bazı ilaçlarsonucunu etkileyecek veya Phentermine hidroklorür ile birlikte alındığında olumsuz tepki verebilir ; Bu anorectic yanında başka herhangi bir ilaç alarak planlıyorsanız doktorunuzla konuşun .

Phentermine hidroklorür Uyarı derece bağımlılık ve sadece kısa bir süre için alınmalıdır . Eğer siz ve doktorunuz size bu ilacı bırakıp için zamanı karar verdiğinizde , bu ilaç aniden kesilirse .

, Ciddi yan etkileri ve yoksunluk semptomları oluşabilir durdurmak için nasıl yer alır . Bu özellikler , çok tatsız ve aşırı uyku hali, depresyon , anksiyete , baş ağrısı , yorgunluk ve kilo alımı oluşabilir . Eğer bu semptomlardan herhangi karşılaşırsanız doktorunuza konuşmak .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com