| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gençler Kilo Sağlıklı Yolları

genç obezitenin önde gelen nedeni aşırı kilolu ebeveyn gözlemleyerek öğrendim alışkanlıklardan kaynaklanıyor . Gençler büyük ölçüde ebeveynlerininalışkanlıkları tarafından etkilenmektedir . Uzun bir süre için kötü beslenme alışkanlıkları maruz kaldığında , bir genç zor bunları toplayıp önlemek için bulabilirsiniz . Bir genç kendi kendi görünümü ile rahatsız hissediyor, daha iyi beslenme alışkanlıkları benimsemek için iyi bir zaman olabilir . Daha iyi beslenme alışkanlıkları vedoğru motivasyon ile, gençler etkili kilo verebilirsiniz . Rehberlik

kilolu olan bir genç , büyük olasılıkla onlar aynı zamanda da onların kilo konusunda endişeleriniz varsa . Bir ebeveyn olarak, rehberlik ve anlayışı ile bunları sağlamak gerekir. Onun ya da onu şişmanlık yol açmıştırdavranışları frenlemek için çocuğunuza yardımcı olmak için istekli olun . Gençler için , ağırlık ve özeleştiri ile başa çıkmak için çok zor konular olabilir . Hiçbir mükemmel vücut olduğunukavramı ile onları güçlendirmek. Bir kişi için bir sağlıklı kilo başkası içindoğru kilo olmayabilir .
Porsiyon Kontrol

gençler için sağlıklı bir kilo kaybı programı olan birçok yetişkin meşgul farklı Gençler hala gelişmekte olan içeri , bu gıdaların çeşitli kısıtlayan bir moda diyet benimsemek sağlıksız bu yüzden . Gençler de onların evde değil genelliklegıda alıcı ve karar vericiler vardır. Bu genelliklebakkal ve satın alma gıda gitmek ya da günlük yemek hazırlamak anlamına gelir. Kilo vermek bir genç içinen iyi yolu bazı gıdalar kaçınarak değil , daha ziyade yemek başınauygun porsiyon yemek . Yemeamacı düzgün çalışması için yakıtvücut sağlamaktır . Artık aç , ama son derece dolu hissetmek için yeterli değil hissetmek için yeterli yemelisiniz . Tam duygu genişlemeye başlar mide gönderilen sinyalleri türetilmektedir. Bu sağlıksız.

Gençler bir beslenme etiket okumatemellerini öğrenmek gerekir . Bir porsiyon büyüklüğü ve kaç kalori çeşitli gıdalar katılıyor yemek için ne kadar gıda anlayarak , gereksiz kalori tüketimi önlenebilir . Vücudun belirli bir zaman diliminde yaklaşık 3500 daha fazla kalori sonra tüketilmesi yakar zaman kilo kaybı yalnızca oluşur . 3500 kalori kaybı veya kazancı £ 1 eşittir . Porsiyon kontrolü kullanarak sen hala zevkyiyeceklere , ama izin
Quick Fix Diyetler

Resist içeri almak kalorimiktarını sınırlamak Çocuğunuzun kilo kontrolü , uzun vadeli bir taahhüt olduğunu anlamak için çok önemlidir . Onları kilo kaybı için hızlı bir çözüm sunmak için çalışacağız diyetler sağlıksız olduğunu bilsin . Bu diyetler büyüyen yol açabilir ve hala gelişmekte olan genç ihtiyaç duydukları temel besin , demir veya kalsiyum almıyor . Alarak hapları veya diğer suni kilo kaybı takviyeleri sadece kısa vadeli sonuçlar verirgerçek adresleme sorunu önlemek . Kilo vermek ve bunu korumak için edebilmek için, yeme ve egzersiz alışkanlıkları kalıcı bir değişiklik yapılmalıdır .
Fiziksel Aktivite

Gençler fiziksel hareket , yaklaşık bir saat gerekir her gün. Bu durum bu aktivitenin , sürekli ya da yüksek şiddette olması gerektiği anlamına gelmez . Herhangi bir fiziksel aktivite kalori yakmak yardımcı olmak için çalışır . Okullar genellikle kilo kaybı için can yararlı atletik programlar sunuyoruz . Çocuğunuz atletik değil ya da spor katılmak istemiyor Ancak, kaygılanmak için bir neden yoktur . Yürüyüş ya da bisiklet başlatmak için genç için cesaretlendirin. Sadeceblok etrafında birkaç kez yürüyüş yararlıdır. Aksine okuldan eve gelip televizyon izlemek yerine, o ,köpek yürüyüş ip atlama , ya da bir süre için açık havada bir şeyler yapmak öneririz. Örneğin , vakumlamaçim biçme vearaba yıkama gibi işleri iyi fiziksel aktivitelerdir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com