| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Taurinat Yan Etkileri

sık sık taurinat kısaltılmış Magnezyum taurinat , magnezyum düşük doğal olarak oluşan düzeyleri ile bireylerin tedavisinde kullanılan önemli bir mineraldir . Bu ürünün kullanımıdozu ve belirli bir bireysel bağlı yan etkileri çeşitli neden olabilir. Kimlik

Magnezyum taurinat vücutta magnezyum düzeylerini artırmak için kullanılan doğal ekidir. Bu doğal bir magnezyum eksikliği , mide ekşimesi veya kabızlık ile bireylerin tedavisinde özel olarak kullanılır . Rxlist.com göre , aynı zamanda torsades de pointes gibi bilinen düzensiz kalp atışı , bir tür tedavisinde etkilidir. Doktorunuzla bu ekin diğer olası kullanımlarını tartışın .
Az ciddi yan etkileri düzenli taurinat kullanarak bir sonucu olarak ortaya çıkabilir

Yaygın yan etkiler mide arasında, bulantı , ishal , kusma ve hafif baş ağrısı . Bu yan etkiler önemsizdir ve endişe için bir neden vardır . Ancak , bunlardan herhangi kötüleştirebilir ya da kalıcı olmak , varsa , derhal doktorunuza başvurun ve taurinat kullanarak durdurmak .
Şiddetli Yan Etkiler

nadir durumlarda , düşük kan basıncı , düzensiz kalp ritimleri , koma , konfüzyon ve yavaş solunum : taurinat önerilen daha büyük dozlarda alındığında aşağıdaki ciddi yan etkiler ortaya çıkabilir . Nadir ve aşırı durumlarda , büyük miktarlarda taurinat kullanarak ölüme neden olabilir . Her zamanüreticinin etiket veyadoğru dozlama bilgi için doktorunuzun yönergeleri izleyin emin olun . Eğerönceki yan etkileri herhangi birini yaşarsanız , derhal tıbbi yardım isteyin
İlaç Etkileşimleri

taurinataşağıdaki ilaçlarla olumsuz tepki verebilir : . Aminoglikozid antibiyotikler , kinolon antibiyotikler , tetrasiklin antibiyotikler, bisfosfonatlar, kalsiyum kanal blokerleri, kas gevşeticilerin ve potasyum koruyucu diüretik maddelerdir. Ilaç etkileşimleri tam listesi için doktorunuza danışın ve her zaman taurinat kullanmadan önce ilaçların mevcut kullanımı için doktorunuza uyarmak için emin olun .
Öyle

Uyarı kullanıcılar ciddi yan etkileri engellemek için öngörülen dozaj miktarları sıkı sıkıya bağlı olması son derece önemlidir . Eğer doktorunuz ile kalp veya böbrek sorunları öyküsü varsa taurinat kullanmanıntehlikeleri tartışmak . Günde 350 miligram daha büyük dozlarda taurinat kullanılması güvenli değildir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com