| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal Düz Karın Nasıl Gidilir

Birçok kişi karın yağ ile güreşmek ve çabalarına rağmen , onlarçıkıntı kurtulmak edemiyoruz . Bunlar zayıflama hapları veya diğer sözde mucize ilaçlar ile deneme olabilir . Ama sonuçta , mide kilo kurtulmak ve doğal olarak daha fazla aktivite ve sağlıklı beslenme içeren yaşam tarzı değişiklikleri içinmide çağrıları , düzleşme . Talimatlar 1 stres ile başa çıkma


. Kortizol stresli olaylar ve anksiyete ile vücudunuzun anlaşma yardımcı olan bir stres hormonudur. Ne yazık ki, çok daha büyük bir kortizol mide katkıda bulunur. Kortizolüretimini yavaşlatmak ve stres ile başa çıkmak için öğrenmek , karın ağırlığını azaltmak .
2

şişkinlik mücadele için bir ek alın . Düşük lifli diyet , şişkinlik ve kabızlık gibi sindirim sorunları bir dizi neden olur . Kronik şişkinlik daha büyük bir mide neden olabilir. Bağırsak aktivitesini teşvik etmek vemide düzleştirmek için bir lif takviyesi almak , ya da bir kolon temizlemek düşünün .
3

su alımını değerlendirin . Su kilo giderilmesi ve karın düzleştirmek için sekiz bardak su bir gün içilmeli . Yüksek sodyum gıdalar ve su eksikliğimide ve alt ekstremitelerde su tutma ve ekstra ağırlık ister.
4

diyet izleyin . Aşırı yemek ve sağlıksız beslenme de mide ağırlık önemli bir rol oynar . Sağlıklı gıdalar seçerek ve daha iyi beslenme alışkanlıkları benimseyerek ekstra ağırlık kurtulun . Sizin karbonhidrat , kalori ve şeker alımını azaltmak , ve yağlı gıdaların alımını izle .
5

Egzersiz vemide sesi . Bu tür aerobik , koşu ve bisiklet gibi kardiyo egzersizleri yağ ve kalori yakmak . Mide düzleştirmek ve sesi , çalışmak vetemel kaslarını güçlendirmek egzersizleri içerir - . Bacak kaldırma , yan egzersizi , pilates ve diğer ab egzersizleri

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com