| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Belly Fat Cure Diyet Nasıl Yapılacak

karın yağ tedavi diyetinternete Oprah fırtına almıştır ,karın yağ tedavi diyet defininately sözünü ton gösteriyor . Temeldediyet şeker ve nişasta azaltmak için bir yol olarak karın yağ kaybetmek , hem de " iyi karbonhidrat " ilevücut doluyor dayanır tuzağa atık -göbek diğer katkıyı vücudunu ortadan kaldırmak içinkarın yağ tedavi diyet SADECE size kot pantolon iyi bakmak böylece cosemetic nedenlerle karın yağ kaybetmek değil dikkat etmek çok önemli fat.But . Tabii ki büyük fayda bu. Ama daha büyük bir orta olan bazı tehlikeli önermeler vardır . Kadınların karın yağ östrojen vememe saklanan ekstra yağüzerinde üretimini neden olabilir için . Karın yağ vekaraciğer bağlantılar da vardır . Ve hattaüreme organları ve kanser - in well.With erkekler gibigöğüslerinnedeni ile , karın yağ artışı da düşük libido neden olur . Östrojen ve adam memeler bir artış. Ve elbette bir yağlı karaciğer ve diyabet sıklığı daha yüksek . Talimatlar 1 yalnızşekerleri bırakın


. Bu bir hayır beyin gibi gelebilir , ama genelliklevücut yağ olarak şeker saklar . Ve Şeker, önce yağ olarak ve orta bölümünde çevresinde daha yüksek bir oranda depolanır. Yani başarılı birkarın yağ tedavi diyet yapmak için uzak işlenmiş şeker uzak kalmak .
2.

karbonhidrat takas yapın . Karın yağ diyetinbüyük bölümü kötü karbonhidrat için iyi bir karbonhidrat takas edilir . Tabii ki , kötü karbonhidrat, beyaz un ve makarna. Karın yağ tedavi diyetikamesine dayanır . Aslındaiyi karbonhidrat aslında serbest toksinler vekötü karbonhidrat neden olan ekstra atık yardımcı olur.
3

Truvia , Stevia veya Xylosweet ile kahve veya çay gibi olmalışeyleri tatlandırmak . Hiç şeker şeykarın yağ kürü diyet boyunca ağır olduğunu.
4

pişmiş yumurta veya omlet gibisabah protein yiyin . Eğer bir vegan iseniz , şifreli bir tofu deneyin . Sabah protein ile başlanmalıdır . Anımsamak şekersiz.
5

Ekmek öğle yemeği için size buğday ile şeyler var , böylece tamamenkarın yağ tedavi diyet değildir. Bir tavuk sandviç gayet iyi . Şeker ile hiçbir çeşniler hatırlıyorum . sandviç turşu gayet iyi . Ve Zevia gibi alkolsüz NO şeker var ve Güney Amerika Stevia ile yapılmış için sağlıklı.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com