| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Fat & Burn nasıl Yağ yakma ve tonlama kilo ve fitness daha iyi bir seviyeye ulaşmak isteyen birçok kişi için bir hedeftir

Yukarı Ton . Bunu yapmak için etkili yollar seçerek daha hızlı sonuç elde etmek için yardımcı olabilir . Yağ ve sesi yanık bir rejimi Sahne özveri ve özel egzersiz ve diyet alışkanlıkları çeşitli gerektirir . Talimatlar 1 kardiyovasküler aktivite bir biçimde katılın


. Ve sonuçta , yağ - sen kalori yakmak hareketli olsun Faaliyetleri. Bu tür faaliyetler aynı zamanda , vücudunuzu ve kaslarınızı yardımcı olabilir . Yağ yakmak ve vücudunuzun sesi kardiyovasküler faaliyetleri çalıştıran , yürüyüş, yüzme , yürüyüş ve bisiklet bulunmaktadır . Ağırlık kaldırma da kol, bacak ve göğüs gibi vücudun birçok yerinde , sesini geliştirmek için yardımcı olacaktır .
2

günlük egzersiz yaklaşık 30 dakika içinde Engage . Ancak, daha yapmanız ,daha fazla kilo kaybedersiniz . 30 dakika bir gün egzersiz ile başlayın ve bu arzusonuçlar sağlamaz ise , 10 dakikalık artışlarlauzunluğunu artırmak . Ağırlık kaldırma Benzer şekilde, eğer böyle iki 10 setleri, ve istediğinizsonuçları görene kadar yavaşçamiktarını artırmak gibi tekrar küçük bir miktar ile başlayın .
3

kalori hesaplayın . 30 dakika egzersizleri bir kişi tipik olarak yaklaşık 150-300 kalori yakar. 1 £ kaybetmek için , bir kişinin 3500 kalori yakmak gerekir . Bu nedenle, kaybetmek istemiyorum kaç kilo dayalı egzersiz miktarını planlamalısınız . İyi bir başlangıç ​​noktası ağırlık kaldırma ve kardiyo haftada üç kez gerçekleştiriyor .
4

besinlerindoğru miktarda içeren sağlıklı gıdalar yiyin . Tek başına egzersiz dayalı kilo birçok kişi için , bu nedenle , diyet tipik bir zorunluluktur genellikle zordur. Örneğin tavuk veya hindi gibi - - ve bir kompleks karbonhidrat 5-6 küçük öğün her bir yağsız protein içeren bir gün yiyin . Su günde en az sekiz bardak su içiniz ve sebzeler en az iki porsiyon yemek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com