| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yağ Temizleme Otlar

kilo kaybı için sihirli bir hap olsa da , bitkisel takviyeleri uygun bir diyet ve egzersiz eşliğinde zaman daha hızlı bir oranda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir . Bu yağ mücadele otlar , düşük kan şekeri yardımcı direncini artırmak , metabolizma tekme başlatmak ve bu süreçte daha fazla genel sağlık elde etmenize yardımcı olabilir . Yulaf Straw

Yulaf saman Eğer yapılandırılmış bir diyet planı üzerinde kalmak için sizeirade vererek , abur cubur için istek üstesinden yardımcı olabilir . Buna ek olarak, dayanıklılık artırırken düşük kolesterol yardımcı olduğuna inanılıyor . Yulaf samanvücutta yağ depolanmasını azaltmak yardımcı olacak , düşük kan şekeri seviyeleri yardımcı olabilir kanıtlar da vardır .
Cordyceps ( Cordyceps sinensis )

Bu bitki olacak gücünü ve direncini artırmak , hem de metabolizma artırmak . Cordyceps da endokrin tiroit dahil fonksiyonları , böbreküstü bezleri ve cinsel organlar üzerinde onarıcı etkilere sahip olduğu gösterilmiştir .
Cayenne ( Capsicum minima )

, bu baharatlı kırmızı biber , diyabet dışı kan dolaşımını ve koğuşta herhangi bir diyet programı için bir elyaf artar . Ek olarak , acı enerji düzeylerini artırmak ve size egzersiz programı için daha fazla dayanma gücü verebilir . Buna ek olarak , sezon gıda , acı yardımcıları sindirim için kullanılan ve metabolizmayı hızlandırır eğer .
Bitter Orange ( Citrus aurantium )

efedra benzer , turunç içerir senin metabolizma artırmak ve önceden var olan yağ birikimleri yakarak vücut yağ kaybına yol beta antagonistleri . Buna ek olarak , bu özü yağsız kas kütlesini artırmak , hem de egzersiz için dayanıklılık artırmak yardımcı olabilir .
Hoodia Gordonii ( Hoodia Gordonii )

Hoodia Gordonii geleneksel olarak kullanılan bir iştah bastırıcı olarak bushmen tarafından Afrika'nın çöller. Orada Hoodia birçok çeşidi vardır , ama sadece Hoodia Gordonii iştahı bastırır P57 olarak bilinen aktif bir kurucu sahiptir . Buna ek olarak, Hoodia kan şekeri düşürür. Bu insülin vücudun etrafında dolaşanmiktarını azaltır ve yağ depolanmasını azaltır .
Coleus ( Coleus forskohlii )

Coleus yağ mevduat yıkmak yardımcı olur ve yağ dokusu üretimini önler doku . Buna ek olarak , bu bitki metabolizma uyarılması sonucu , tiroid fonksiyonunu artırır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com