| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Her Diğer Day Diyet Yeme

bazenEODD veya QOD ise diyet olarak adlandırılanHer Diğer Day Diet , böbrek fonksiyon ve hastalığı konusunda uzmanlaşmış bir doktor olan Dr John Daugirdas , bir nefrolog tarafından oluşturulan bir diyet planı . Diyet arkasındakitemel fikir, normal kalori miktarları ve hızlı ( 300-400 kalori tüketen ) gün tüketen gün arasında dönüşümlü olmasıdır . Eğer hala bir hafta favori yiyecekleri birkaç kez yemek olsun, çünkü aynı zamanda daha kolaydiyet ayrılmamak için yaparken Bu , metabolizmanızı uyarmak gerekiyordu . Talimatlar
1 açlık gün ile bir diyete başlayın


" Off " Days
. Bu, sadece 300-400 nonprotein kalori ( yağ ve karbonhidrat gelen kalori ) almak için izin konum anlamına gelecektir . BuEODD programında" kapalı " gün olarak bilinir .
2

su en az 32 gram içki ve lif 8 gram tüketmek .
3

domates suyu iki adet 8 - ons gözlük ,erken öğleden sonra bir tane veerken akşam bir tane tüketin .
4

kaybolanvitamin telafi yardımcı olmak için her gün kalsiyum ve magnezyum takviyeleri alın
5 online bir kalori hesap makinesi kullanarak tüketmek kalori sağlıklı sayısını hesaplayın


gün " On " .
oruç sırasında ( "Kaynaklar " bölümünde bağlantıya bakınız ) . Korumak veya kilo vermek için her gün tüketmek kaç kalori görmek için giriş Eğer boy , kilo ve egzersiz miktarı.
6

sürece sınırları içinde kalmak gibi , yemek istediğiniz ne olursa olsun yiyin ( Eğerbir önceki adımda anladım ) günlük tahsis kalori . BuEODD programında günü " " denir .
7

büyük bir kahvaltı yiyin . Çeşitli çalışmalarda her sabah kahvaltı yemek size sağlıklı bir kilo korumaya yardımcı olduğunu göstermiştir .
8.

Yatmadan üç saat önce yemek çok yemekten kaçının . Vücudunuzun metabolize için yemekgünsonra ,o kadar zor olur .
9.

bazı hafif kardiyo egzersizi yapın haftada birkaç kez . En az iki kilometre bir gün yürümek ve bir koşu oturumda birkaç kez bir hafta olsun çalışın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com