| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kalori sayma Araçlar

Kalori sayma aletleri kilo kaybetme ya da mevcut boyutunu koruyarak ilgilenenler yardımcı olur. Ne olursa olsun kullanılandiyet yöntemi , kilo döken isteyenler onlar tüketmek daha fazla kalori yakmak gerekir . Bu nedenle, kalori alımının bir kaydını tutmak esastır . Herhangi bir kalori sayma aracı ile, gıdalardaki tabii gerçekçi bir resim elde etmek için yemek veya içmek her şeyi kapsar. Yazılı dergilere mobil uygulamalar , kalori sayma araçları kilo hedeflerine izlemenize yardımcı olur. Online Dergi

Web sitelerinin sayısı ücretsiz olarak kalori alımının izlemenize olanak sağlar online dergi sunuyoruz . Bu servisleri kullanmak için, bir kullanıcı adı ve parola oluşturma ,web sitesi ile kaydetmeniz gerekir . Üyeler daha sonra girişgıdalar herhangi bir içecek ile birlikte yiyin . Bu kalori sayma web siteleri markası ve jenerik ürünler için sayıları yanı sıra, restoran ve fast - food zincirleri sunulan yemek dahil veritabanları var . Bazıları benim - kalori - counter.com gibi, aynı zamanda egzersizleri ve faaliyetler sırasında yakılan kalorisayısını hesaplamak araçları bulunuyor . Buna ek olarak ,sitelerikullanıcı bu besinlerinönerilen miktarda tüketen sağlamak için vitamin ve mineral alımını izlemek .
Telefonu Uygulamaları

akıllı telefon kullanımındaartış ile , kalori sayma araçları sunan uygulamaları yazılım geliştiricilerin mevcut . Eğer telefonunuzdan her yerdedergi erişebilirsiniz çünkü kalori sayma araç Bu tür uygundur . My Net Günlüğü cep telefonu uygulaması 100.000 'den fazla gıda besin etiketleri bir veritabanından kalori bilgilerini çekiyor . Marka gıdalara ek olarak ,veritabanı fast-food ve restoran zincirlerinin yanı sıra, seçkin süpermarket markalarından gıdalar içermektedir . Uygulamaları da egzersiz , beslenme alımı ve genel kilo kaybı grafik. Bu cep telefonu uygulamaları bazıları ücretsiz , diğerleri bir aylık veya bir defalık ücret .
Yazılı Dergi

yazılı günlük uygun ve olduğunu günlük kalori alımının izlemek için kolay bir yoludur . Rahatça taşınabilecek kadar küçük , henüzgerekli bilgileri sığacak kadar büyük bir dizüstü bilgisayar satın almak . Günde bir sayfa tahsis ve her öğünde yenenyemek grafik. Ayrıca , aperatifler , içecekler , soslar ve yağları veya yemek hazırlamak için kullanılan tereyağı eklemeyi unutmayın . Günün sonunda tüketilen kalori sayısını hesaplar. Bir kalori kitap bu görev için kullanışlı geliyor , ya da Calorieking.com gibi geniş bir gıda veritabanı , bir web sitesini kullanabilirsiniz . Buna ek olarak ,ABD'de olanlar için gıdalar üzerinde listelenenbeslenme etiketlerini kullanabilirsiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com