| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hormon Sorun Having Kilo Nasıl Kaybedilir

vücudumuzun hormonal dengesizlik olduğunda Çoğu kez , belirtileri budengesizlik muzdarip olanlar tarafından fark edilmeden gidebilirsiniz ortaya çıkar. Hormonal dengesizlik belirtileri her gün birçok kişiyi etkiler ; Ancak , bu insanlar düzgünsorunu tedavi etmek için nasıl bilmiyor olabilir . Iyi yemek ve egzersiz kilo kaybetme önemli parçaları olsa da hormonal sorunlar yaşarsanız , bu yeterli olmayabilir . En yaygın belirtilerden biri kilo alımı veya kiloyetersizlik , uygun tedavi ve yaşam tarzı ile düzeltilebilir bir sorundur . Talimatlar 1. vücutta aşırı östrojen azaltın


. Aşırı östrojen kötü beslenme alışkanlıkları veya erkeklerde hem de kadınlarda egzersiz eksikliği kadar zarar verebilir , Natasha Turner raporlar , ND aşırı östrojen muzdarip olanlarvücuthormonu çok fazla üretmek için neden bir hormonal dengesizlik olabilir , ya da hormon pestisitler, herbisitler ve büyüme hormonu da dahil olmak üzere dış etkenlerden gelen vücuda sokulabilir. Bu vücutkalça çevresinde yağ , zorluk kilo kaybetme , düşük libido , depresyon ve kas kütlesi kaybı olmasına sebep olabilir . Vücudunuzdaki östrojenmiktarını azaltarak toksik pestisit , herbisit ve büyüme hormonları ile yetiştirilen gıdalar kaçınarak yapılabilir , ya da bir hekim tarafından reçete hormonal takviyeleri alarak .
2

stres seviyesini azaltın . Vücudunuzun kronik stres durumları uğrar, kortizolkan dolaşımına salınır . Natasha Turner göre , ND , kortizol fazlalığı zorluklar kilo , iştah artışı ve metabolik düşüş kaybetme neden olabilir . Eğer kronik stres , anksiyete veya post - travmatik stres bozukluğu , terapi ya da ilaç yoluyla stres seviyelerini sınırlayıcı muzdarip Eğerkilo düşmesi için daha kolay hale , kanda kortizolmiktarını azaltmaya yardımcı olabilir .
Sayfa 3 de gece Uyku

. Alacağınız uykumiktarı , yanı sıra almak uykukalitesi ,leptin hormonunun artmasına vehormon ghrelin azalmasına katkıda bulunabilir , WebMD personel raporları . Yağ hücrelerinde üretilen leptin , ghreliniştahı uyarır ederken , tam olduğunuzu söylüyorum ,beyne sinyaller gönderir . Eğer uyku zamanınmiktarı azalır , ya da uykukalitesi azaldığında , leptin üretimi de ghrelin üretimi yükselir Eğerertesi gün hungrier hissetmeye neden yavaşlar ve zaman .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com