| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yağ Cepler kurtulmak için nasıl

Yağ cepleri genelliklekalça, uyluk , karın ve kalça üzerinde göstermek . Ancak, sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz mümkün , bu sorun alanlarındayağ azaltmak için yapar . Talimatlar 1 500 kalori günlük kalori alımını azaltın ve sadece taze , ev yapımı yemekler ile işlenmiş gıdalar yerine


. Beyaz un , doymuş yağ ve şeker dolu gıdalar , kepekli tahıllar ile bunların yerine , sağlıklı omega yağ ve meyve sadece doğal şekerler geri kesti .
2.

Egzersiz en az 30 dakika her gün kalori yakmak için ve genel vücut yağ azaltmak . Kardiyo egzersiz ve vücut geliştirme her gün 500 kalori yakmak için kombine edilmelidir . Koşu gibi uyluk , kalça ve kalça gibi sorun alanlarda yağ cepleri azaltmaya yardımcı olur - . Sorun alanlarda kas inşa ederken metabolizma artırmak ve bu alanlarda yağboyutunu azaltacaktır
3

sık bacak egzersizleri yaparakuyluk, kalça ve kalça yağ cepleri hedefleyin. Bir direnç bandıayak bilekleri etrafında yerleştirilmiş olabilir ve sonra bir bacak sizin dış uyluk sesitarafa kaldırdı . Ağız kavgası ve lungestüm bacaklar , ve aynı zamanda kalça ve kalça tonlama çok etkilidir .
4

düzenli karın egzersizleri yaparakmide ve yüzüne yağ cepleri azaltın . Alt abs sesi çalışır sırt döşeme ve bir bisiklet gibi hareket bacaklarınızı hareket ederken egzersizi ,üst karın tonlama mükemmel. Eğeryan bacaklarınızı amacı ve her tarafı için egzersizi yapmak yan egzersizi , inatçı aşk kolları azaltmaya yardımcı olur.
5

günlük kol egzersizleri ile kollarda yağ cepleri azaltın. Pazı bukleler yalın , kaslı bir görünüm oluştururken ,kollarınön sesi etkili bir yoldur . ,Silahsırtında yağ cepleri azaltmak başınızın üstünde bir dambıl etrafında elinizle öne ve yavaş yavaş bükün ve kollarınızı düzeltmek için .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com