| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Crash Diyetler 10 Pounds Nasıl Kaybedilir

sürekli olması , kilo kaybı , kalori alımında azalma ve egzersiz bir artış olmasını gerektirir . Ağırlığının ılımlı bir miktar hızla kaybetmiş olabilir , ancak süper hızlı ve aşırı kilo kaybı , sağlık için tehlikeli olma potansiyeline sahiptir . Eğer kilo küçük bir miktar vermek gerekirse --- 10 lbs. , Örneğin --- bu rutin bir kaç değişiklik yaparak yapılabilir . Crash diyetler 10 £ kaybetmek yardımcı olabilir . Kısa bir süre içinde , ancak genellikleuzun vadede sürdürülebilir olması mümkün değildir . Sen Limonata Diyet Malzemeler
ihtiyacınız olacak şeyler: Laksatif çay
deniz tuzu
Su
İçme camı 10 oz
. 2 yemek kaşığı
filtrelenmiş su . Organik taze sıkılmış limon suyu
2 yemek kaşığı. Organik sınıf B akçaağaç şurubu toz biber Xocai Sağlıklı Çikolata Diyet Malzemeler
tadı
Rafine edilmemiş deniz tuzu
1/10 çorba kaşığı : Xocai protein barları
Xocai kareler ve Nuggets
Xocai
daha Talimatları 1. daha fazla su içmek


Sürdürülebilir Alışkanlıkları
göster
sallar. Neredeyse her diyet planı emin altı ila sekiz , 8 oz içme yapmanızı söyler . bardak su her gün. 30 dakika her yemekten önce bir bardak dolusu olduğundan emin olun . Eğer düz su beğenmezseniz , diyet lezzet kristalleri eklenmesi ya da daha iyi tat yapmak için aromalı içme suyu düşünün .
2

az yiyin . Bir kiloluk 3.500 kalorieşdeğerdir , yani 10 £ kaybetmek . Eğer normaldeaynı dönemde yaptığınız 35.000 'den az kalori yemek gerekir . Mağaza satın diyet gıdalar porsiyon kontrolünü öğreten ya da belirli bir kalori aralığında sizi tutmak için faydalıdır .
3

daha sık yiyin . Sık ama küçük öğün , sindirmek düzenli kan şekeri korumak vegün boyunca açlık duygularını azaltmak yardımcı olmak için daha kolaydır . Kadınların beş yemelisiniz Erkekler, altı küçük öğün yemelisiniz .
4. daha asansör ağırlıkları Taşı

. Kalbini hızlı pompalama almak egzersizleri sadece --- sen sedanter oldum özellikle --- yukarı ve çevresinde almak , iyi olsa da önemlidir . Ağırlık eğitim kas yağ dönüştürmek ve uzun süreli kilo kaybı için kritik olabilir.
Limonata Diyet
5LeMonde Diyet hızlı kilo yardımcı olabilir . Eğerdiyet başlamadan önce

geceakşam yemeği yemek yap. Akşam geri kalanı için yemeyin . Ancak , su içebilirsiniz . Yatmadan önce
6

müshil çay bir bardak su içiniz.
7 tuzlu su floş ile her sabah başlayın .

birlikte 2 yemek kaşığı karıştırın . deniz tuzu ve ılık su 1 litre sizesabah kalktığımda. Çok tuzlu tadı emin olmak için Taste . Ayakta iken çok hızlı içmek ve mide ovalayın. Bu 2 saat 45 dakikadatuvaleti kullanmak gerekir neden olacaktır . Her sabah tekrarlayın .
8.

organik bir limon sıkın ve 2 yemek kaşığı ekleyin . 10 oz için . filtrelenmiş su bardak . 2 yemek kaşığı karıştırın . Organik sınıf B akçaağaç şurubu ve 1/10 yemek kaşığı . pudra acı biber . Zevkinize uygun rafine edilmemiş deniz tuzu ekleyin . Iyice karıştırın ve içecek . Kolay ise gruplar halinde bu yapabilir , ama fazla sekiz saat tutmaz .
9.

her gün bu limonata 6 ila 10 bardak su içiniz. Laksatif geceleri çay vesabahtuzlu su floş dışında başka bir şey tüketmeyin.
10 dört 10 gün boyunca devam

. Bu diyet sisteminde toksinler ve aşırı yağ dışarı basması . Çorba ile başlayan , tekrar normal yeme içine kolaylığı. Bir kare veya sağlıklı çikolata nugget günde üç kez yiyin

11

Xocai Sağlıklı Çikolata .

12 bir protein bar yiyin ya da en azından bir yemek bir gün için sağlıklı bir sallamak içmek

.
13 diğer yemek ( ler ) için düşük kalorili yemek yiyin

. Diyet dondurulmuş yemekleri düşük kalori tutmak için kolay bir yoldur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com