| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | beslenme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Vücut Temizleyici oruçlar

hızlı temizliği bir vücutvücutkan vesindirim sisteminde birikenkirlilikler ve toksinlerin kendisini kurtulmak için için katı gıda tüketimini kısıtlayan oluşur . Hızlı yalnızca bir gün olabilir, ya da birden fazla gün için uzanabilir. Birçok vücut temizliği oruçlar,oruç sürecinde beslenme içecek bir tür izin ve tüm oruçlar, arıtılmış su içme bol teşvik ediyoruz. Tarih

Başlangıçta , açlık günahları için ya da onu dini inançları ile kişinin ruhu hizalanması için kefaret ile ilişkilidir . Pagan dinlerin kendi doğurganlık törenlere içine oruç dahil , ve bazı Kızılderili kabileleri afetlerin önlenmesi ve kötü şans savmak için oruç . Insanların oruçları bitmiş ve fiziksel enerjik hissettim gibi Sonunda, açlık kişinin vücut temizliği ve halsiz metabolizma hızlandırılarak bir yöntem haline gelmiştir.
Fizyolojisi

kolon olduğunu atık maddevücuttan atılır hangirotayı sunduğu birçok vücut - temizlik hedef Mikati . Temizlik oruç savunanlarkolon bu toksinlerin bazıları gerivücudakolon yoluyla emilir derece işlenmiş gıdalarıngünlük tüketim ve toksinleri barındırdığı inanıyorum . Buna ek olarak ,karaciğerkan toksinleri temizler ve oruçorganıkişinin yeniden yeme başlamadan önce yakalamak için bir şans verir .
Yöntemleri

toplam hızlı su ama her şeyintüketimini ortadan kaldırır . Toplam savunan en alternatif sağlık uygulayıcıları hızlı o son olarak 1 ila 3 gün öneririz . Bu yedi günden uzun sürmemelidir . Hızlı temizlik daha yaygın vücut daha kolaykişiçabuk kalmak için yapım , beslenme dolu sularıtüketimi sağlar . Bazı oruçlar gibi laksatif veya colonicskullanımı gibitemizlik etkisini artırarak ek yöntemler , tavsiye ederim.
Meyve suyu

hızlı temizliği popüler bir vücut , organik taze meyve meyve suyu içerir ve ve lif hamuru çıkarın ve bir sıvı formunda , sadece besin sağlamak için konsantre edildi sebzeler. Metal bıçak ile yüksek güç presisebze doğrayın vesıvı dışarı basın . Bu, su ile seyreltilmiş olabilir hayli konsantre meyve suyu içerir. Ek bilgi için Kaynaklar bölümüne görebilirsiniz .
Ek

hızlı temizlik vücut kan ve bağırsak sistemi detoks gerekiyordu olduğundan, bazı savunucuları kolon sulama geçiren tavsiye fekal atıklarınkaldırılmasını teşvik etmek içinhızlı sırasında bu satırlarıkalın bağırsakduvarı .
Sonrasında

Alternatif sağlık uygulayıcıları sadece tüketen hızlı temizlik bir vücut biten öneririz bir veya iki gün için taze meyve ve sebzeler. Bir fastfaydaları tıp bilimi tarafından desteklenen olmasa da , birçok savunucuları daha enerjik hissediyorsanız ve hızlı sonra yüksek zihinsel keskinliği yaşandığı için tanıklık .

Danışın Uyarı edin iki gün veya üç günden daha uzun süren bir suyu hızlı daha uzun süren bir toplam perhizden üzerine başlamadan önce doktor. Eğer kan şekeri problemleri varsa , oruç sizin için güvenli olmayabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com